Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Konya biraz değişik diyorlar yaşam tarzları filan.
Mesela en çok alkol tüketimi konyadır.
Bence o abla öğrenciden dolayida olabilir

Bizim üniversiteye basladigimiz yillar ramazan ayi okulun baslamasina denk geliyordu ,ablamla babam yola gittikleri icin oruc tutmamislardi yemek icin yer bulamamislar dukkanlar kapali demislerdi 2007 yilinda :)
Simdi degismistir belki :)

Geçen okudum yüreğim dağlandı resmen bebeğe pirinç lapası yediriyorlarmış.
Hak mı bu yani,insanlara revamı.
Porsiyon kısmına girmiyorum bile..
Simit yeriz diyen kişiyede bişi söylerimde ayıp olur buradan.

Gidenler hep aynı şikayette niye biz Eskişehir i bıraktık diye
kentparkı biliyorsun değil mi gülüm biz birde onun karşısında ki kentpark konakları olan sitedeydik yürüyüşe parka istediği zaman gidiyordu benim koca, kapalı garajı da vardı , benim için de kafesi bakkalı kuaförünün site için de olması iyiydi konu komşu görüşmek isteyen kafeye çıkıyordu baya rahattık yani:)

evettttt öyleymiş :) biz buraya gelmeden önce 9 sene eskişehirdeydik ondan önce de 4 sene karaman da kaldık o zamanlardan beri biliyorum alkolü çok tüketiyorlarmış
Zaten çok eskidir bu olay.
Yok değil kuzum bu olay çok eskilere dayanır.

Oooo zengin muhittir oralar.bende borsa da oturdum

yasak olması normal olmalı da din siyaset v.s. girmemeli bu tarz sayfalara
bizim ki yaşamdan kesitler belgeseline giriyor ki

ooo hoş geldin gülüm
hee ne güzel siz kapatın çıkın kombiyi kv ler donsun daha çok yaksın sizin evde gündüz çok soğumasın hehehehhe
bir yasa tasarısı vardı komşusu kombiyi kapatırsa şikayet edersen ceza verilmesiyle ilgili , kv sizi şikayet eder mi ki :)

Umarm kv bu steyi okumuodur HHha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…