Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sorma canim almasam ben kotu oluyorum alinca ortada yoklar
Girmesinler o zaman zorla gir diyende yok. Kaç kisiden zaten 2 takımı zor giriyoruz. Girenler de ya diyete uymak istemiyor, adim tamamlamak istemiyor ya da bir cee deyip ortadan kayboluyor. Sözüm meclisten dışarı. Cabalayip adim yetistirememek ya da cabalayip menusunde kacamak olanlara degil sözüm. Onemli olan burda çabalamak, emek sarfetmek

Bu hafta duzenleme yaparim canim
Yesil takim fikrim guzeldi aslinda yesilde olsun onlar

İnternetten baksaniz abla bazen indirimlere giriyor. Hangi marka aliyodunuz
Markası filan yok aktardan almıştım bakmak lazım gene fiatlarına.
Baktım şimdi bide kota koymuşlar 180 liralık alışveriş yapmak gerekiyormuş yapmazsam gene aynı fiata geliyor nerdeyse.
B,rde kargo ücreti var.

Alıntıları aldım önce karnımı doyurayim geleceğim bende bugün süt almaya girdim a101 süt yok normalde dolup tasan reyon bomboş çalışana sordum neden böyle gondermiyorlarmis depoda yok diye dedim eminim yoktur firsatciliktan başka bildikleri yok dolar düştü lakin fiyatların düşeceği yönündeki umudum sıfır

Ya bi kere markette ürünlerin reyonlarda boş olup da depoda gördüm koymuyorlar saklıyor
Zam için bunları fırsat yaratıyorlar
Bende dün dolar düştü ürünlerde düştü diye umuduyla gitmişim markete ama zam üstüne zam yapmaları beni çok şasirtti

bende uniden sonra sadece yazdan yaza aile ziyaretine gidiyorum cok ozluyorum memleketimi ailemi
Abla özelden yazabilirsin herzaman
acaba neden ben yazamiyorum özeline olmuyo bacım
Memnun oldum canim.
Ben de Deniz 35 yasindayim.
2 kizim var. Turkce ogretmeniyim
alalh bagişlasın bende memnun oldum

Bime gittim bugün 5 litrelik ayçicek yağı yoktu,birde etiketleride sökülmüş..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…