Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Çeyrek simit çok olmuş en az 1 hatta 2 bile olabilir di..bal bir kase hatta kavanazun yarısi muza batırılmış
o ne öyle çeyrek bir kaşık
Sonunda buldum mesajını
Mesajlarina baktım bu mesajı görmüştüm ama üzerime alinmadim. Allah Allah ben o kadar bal yemedim ki dedim...yok yok bu mesaj kendi kizlarina yazılmıştır dediydim.
Kız canın sağ olsun bu dediklerini 60 kiloya düşeyim yapmam mi
Hatta dalacam çatalla bir tepsi künefeye

Gecen ay dogru duzgun yakmadik 360 geldi
Bu ay 500 gelir bize dogalgaz cok soguk hava yanıyor mecbur
Ben bu ay harliyorum. Hâlâ yerlerim buz gibi. Birden sogudu havalar. Napalim hasta olacagimiza o çileyi cekecegimize varsin fatura ödensin benimde 250 elekt. 250 d.gazdi geçen ay. Bu 300 500 gider

Ben bu ay harliyorum. Hâlâ yerlerim buz gibi. Birden sogudu havalar. Napalim hasta olacagimiza o çileyi cekecegimize varsin fatura ödensin benimde 250 elekt. 250 d.gazdi geçen ay. Bu 300 500 gider
Aynen oyle canim hasta olmayalim da -2 derece diyor disarisi icin Allah disarda sogukta olanlarin yardımcısı olsun

Aynen oyle canim hasta olmayalim da -2 derece diyor disarisi icin Allah disarda sogukta olanlarin yardımcısı olsun
Amin amin inşallah. Bir aydir kaşar almadim. Bugun bakayim dedim 500 gr 32 lira. Almadim. Esim diyor alsaydin, dedim nasil alalim Allah aşkına deli gibi calisiyosun. Bu denli calismasan kuru maasla olsaydik al diyebilir miydin? Bizleri bu hale getirenler utansin. Buzlukta bir miktar etimiz var. Maasta biraz tavuk alip aticam. Yine de hesaplayarak yapiyorum boyle birsey mi var ya... Hic alamayanlar ne yapsin ne yedirsin cocuguna yaslisina

Toplumca böyle yaşamayı hak eden bir millet olduk,müstehak bizlere.
Kimse kusura bakmasın..

Zor valla canim insallah paralarin düşüşü marketlerede yansir herkes herseye kolayca ulaşabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…