Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yerim ben onun anne diyen dilini içim gitti resmen :KK60:
🥰🥰🥰
Sevmek nasip olur belki bir gun abla 🥰
Elhamdülillah canım özlüyorum sizi ama ben de kilo almıyorum ki bir türlü geleyim buraya hep 60/61 değişmiyor 🤦
Bende ayni kiloda kaliyorum genelde ama burdayım 🤣🤣
Sohbete gel canım burda diyet yapanlar olmuyor ki her zaman

Tadi iyiyse ondan alalim o zaman :))
Pizza yaparken kullandik ama normal olarak hic yememistim onu abla
Tadı güzel eşim çok seçicidir uzun zamandır onu alıyorum tostta bile çok güzel eriyor,1 kiloluk bunlar.
Dene bence beğenirsin yağlı bir kaşar sonuçta.
Market hergün zam yapılıyor 🙄 dün dolar düştüydü markete bi gideyim düşmüştür dedim ama süt önceki gün 6,95 ti dün 7.90
Ben şok 😳😳
Her dakika zam var gene bimde 5 litrelikzy çicek yağı yoktu etiketleri bile almışlar ..
Bizim burada baya oldu 60 olalı orası nere bacı :KK53:
Şlk aldığmda 1 ay önceydi yani,bsksyım aynı fiatta olmayacağını biliyordumda bu kadar tahmin etmedim bura istanbul merkez
Tereyağı koy kahvene tereyağlı kahvede zayıflatıyor diyetisyenim demişti ama ben sevemedim 😉
Biliyorum onu videolarıda vardı,ben yemem zaten sevmem içemem kesin ..

Bende zorlaniyorum plank yaparken ama duzenli yapinca 1 dakikaya kadar cikmistim
Istersek herseyi yapariz
az önce ilk sayfaya baktım ne kadar çok spor şekli varmış. aslında bir yerlerden başlamak gerek. ben şimdi leslie yapıyorum. bi kere eva nın videosunu atmıştı birisi ona bakayım dedim yok olmadı bi türlü takip edemedim anlayamadım hareketi :olamaz:

az önce ilk sayfaya baktım ne kadar çok spor şekli varmış. aslında bir yerlerden başlamak gerek. ben şimdi leslie yapıyorum. bi kere eva nın videosunu atmıştı birisi ona bakayım dedim yok olmadı bi türlü takip edemedim anlayamadım hareketi :olamaz:
Evayi yapmak zor ama pes etmemek lazim
Aslinda kilon cok iyi artik vucudundan memnun musun ölçülerin nasil

1 ay filan oldu alalı,20 lira birden nasıl artar bu,aspir yağıda almıitım 55 liraya oda 70 olmuş.
Yuh artık yaaa ben kendimce bu zamları protesto edicem canım temel ihtiyaçlar harince birşey almayacağım herkez böyle yapar umarım o ürünlerde rafta bekler biyerlerinde patlar inşaallah fırsatçıların
😈😈😈😈

Afiyet olsun ablacim icine kivircik marul da eklesen olabilir♥️♥️
Gerci ben yiyor muyum diye bir sor kokusundan ton baligi yiyemem 🤣🤣🤣
Sağol kuzum hiç aklıma gelmedi direk havuç doğradım light olunca yağıda olmuyor süzdüm bide onu.
Ben severim arada alır yerim.
Yuh artık yaaa ben kendimce bu zamları protesto edicem canım temel ihtiyaçlar harince birşey almayacağım herkez böyle yapar umarım o ürünlerde rafta bekler biyerlerinde patlar inşaallah fırsatçıların
😈😈😈😈
Şok oldum cidden düşündüm alayımmı diyede dur dedim kendşme alma şimdi başka yerede bakarım .

X