Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Alıntıları aldım önce karnımı doyurayim geleceğim😬 bende bugün süt almaya girdim a101 süt yok normalde dolup tasan reyon bomboş çalışana sordum neden böyle gondermiyorlarmis depoda yok diye dedim eminim yoktur firsatciliktan başka bildikleri yok 🥴dolar düştü lakin fiyatların düşeceği yönündeki umudum sıfır
En fazla 2 tane sut veriyordu bim gecen hafta

Sporumu yaptım, kahvemi aldım geldim. Bugün sonda 5 dk tabata vardı. Ne fena bişey şu tabata , 1 dk daha yapamam yani 🥵Adımım 3.860 şu an, suyum 1,26.
Kahvemi içip mutfağa geçeyim pasta yapıcam. Uzun zamandır yapmamıştım bakalım nolacak🤣
Ohhh vücuduna sağlık bitanem 😍 Ben de kahvemi içtim. Yemek yapıyorum pilav kaldı. Sonra dışarı çıkacağım. Spor+ alış veriş. Gelirim sonra
🥰🥰🥰
Sevmek nasip olur belki bir gun abla 🥰

Bende ayni kiloda kaliyorum genelde ama burdayım 🤣🤣
Sohbete gel canım burda diyet yapanlar olmuyor ki her zaman
Ayy inşallah. Köyde görebilerim belki :dua::KK51:

Evayi yapmak zor ama pes etmemek lazim
Aslinda kilon cok iyi artik vucudundan memnun musun ölçülerin nasil
kilomdan ve dış görünüşümden çok memnunum şükürler olsun :dondurma: kas oranım çok az yağ oranım fazla idi en son analizimde. ama yakın zamanda analiz yaptırmadım bilmiyorum düzelme var mı. kasım az ve güçsüzlük yaşadığım için spor yapmak kilomu da korumak istiyorum

Cok iyi dusunmussun canim. Degilse ekmek pogaca simit gercekten bos hamur cok guzel bir soz.
Burda bazen arkadaslarla restaurana gidiyoruz inpar da cocuklu. Cocuklarina patatesi bitir diye israr ediyorlar. Bence yanlis, etini bitirsin salarasini bitirsin. Patates kspirsa kalsin yani. Tamam israf sevmem ama israf olacaksa karbonhidrat israf olsun protein veya lifli gida degil 😉
bizim evde de aynısı yumurta bitsin patates kalsın yada etli sebzeli pilavsa az kalmış doyulmuşsa etlerini ye pilav kalsa da olur der hep eşim oğluma :)) zeytin yağlı varsa yanına et köfte illa et önce bitecek zeytin yağlı ertesi güne de yenebilir zihniyeti bizim evde her zaman vardı
bazıları çocuklarına kahvaltı yerine ekmeğe çikolata sürüp veriyordu neredeyse her gün hem de , sağlıklı beslenmeyle , öylesine karın doyurma diye ayrı bilinçler var gülüm

X