Popüler Konu LenaG ile MasterFit

canım bu bella naturanın çiğ karabuğday unu mu? bim de görüyordum dün aldım ben de. tek başına bu unla mı ekmek yapıyorsun? ben glütensiz diye aldım ama nasıl değerlendirsem bilemedim.
Canım BİM'in kendi markasiydi.ben normal mayalayip ekmeğini yapıyorum

Merhaba kizlar
Dunku krizimden sonra bugun akilliyim
Oglen akilli akilli yulafli keten tohumlu yogurdumu kasikliyorum
Sizler nasilsiniz?
Selam canim iyiiym sen nasillsin
Diyetten kopunca su içmeyi de bırakıyorum bozunca dibine kadar bozuyorum her şeyi
Cuma eve donunce yeniden baslarsin canim diyete 2 gun sabret
Sabahtan beri yarım litre bile içmedim
Ben bir bardak bile icmedim:)
Selam arkadaslar valla diyetin ilk gunu kotu bi baslangic yaptim ama soz veriyorum dikkat edicem artik kilo bildirimi cuma gunumu oluyor
Selam canim
Cuma fotoğrafli ve nikli
Pazartesi fotografsiz paylasim yapiyoruz
Favori kanalim bu kadar gecmis ne ara oldu
Hangi kanala ne oldu anlamadim
Selam deryacim hatirladinmi beni sende buralardasin neyaptin kilo kac simdi liste falan vaemi goremedim ben kim kac kiloda falan
Bir listemiz var paylaşayım az sonra ama gidenler ayrilanlar oldu bu ara
Market uçmuş aldığım kaşar peyniri 60 lira olmuş yuhhhh dedimm
Iyi almissin abla gecen hafta 75 e aldik

M MissHayaLet E Elif_Eylul @Li_zigi kızlar sizler de bekleniyorsunuz
Hep birlikte bu yola devam edelim geçmişte olumsuzluk olduysa da önümüze bakalım, benden yana hiçbir negatif düşünce yok
Dinlenelim biraz daha derseniz bekleriz ama lütfen bütün hanımlar için yumuşak olmaya çalışalım ve kiloları gönderelim
Emekleriniz tartışılmaz

Kaç yıldırhep bimden alıyorum aknaz marka çok güzel,en son 40 lira filandı 60 olmuş şimdi

Selam deryacim hatirladinmi beni sende buralardasin neyaptin kilo kac simdi liste falan vaemi goremedim ben kim kac kiloda falan
Liste birkac hin once paylasilmisti. Ben de yeni geldim canim buraya birkac gun oluyor. Ve tabiki kilo alip da geldim. 75 oldum. Jnsallah beraberce verecegiz yine bu kilolari

Yerim ben onun anne diyen dilini içim gitti resmen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…