Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet Olsun canım bu menüyle sen bu hafta 2 kilo verirsin

Bence herkes kişiliğini koymaz ortaya. Zaten şu anki şartlarda ben çoğu kişinin kendini gizlediğini farkli imajlara büründüğünü düşünüyorum en çokta sosyal medyada
yok öyle tabi. herkes kendi hayatında farklı. bu bir gerçek. sosyal medya başlı başına çok farklı zaten. burası daha farklı. burada aynı kişilerle sürekli mesajlaştığımız için olaylara yorumları, tavırları vs nasıl, oradan az çok kişiliklerini çözüyoruz. % 100 değil ama tabi.

burası sanal ortam da olsa, insanların kişiliklerini ortaya çıkarıyor
Benim hakkımda ne düşünüyorsun?
Merak ediyorum kişiliğim burada nasıl gözüküyor?

Mesela ben gerçek hayatta dediği dedik bir insanım. Ama burada daha alttan alıyorum. Çünkü diyet yapan insanların moralini yüksek tutmak gerektiğini düşünüyorum. Gerçek hayatta cok kuralcıym burada daha çok tolerans gösteriyorum.
Gerçek hayatta duygusalim. Burada daha pozitif olmaya çalışıyorum. Daha çok gulup espri yapıyorum.

Bana benziyorsun bende realde nevrutumdur saklıyorum burada

senin için iyi şeyler düşünüyorum canım uyumlu görünüyorsun.
doğru düşünüyorsun. ben de bu görüşteyim. biz zaten yeme sorunu olan insanlarız. bünyeye göre de diyet süreci farklı olabiliyor. bakıyorsun bazen çok kontrollüsün, ama bakıyorsun bazen kendini kontrol edemiyorsun. sabırla motive olmak ve motive etmek gerekli.

ben de özel hayatımda daha farklıyım. ama buraya hem diyet hem sohbet için geldiğim için daha pozitif olmaya çalışıyorum.

Valla bilemiyorum cnm
Sahsen ben ne hissediyorsam, nasilsam öyle yaziyorum. Herseyimde ortada zaten.
Ben biraz fazla duygusalim heralde, o zaman günlerce baş agrisi cekmistim
Insanlara bu kadar değer vermemek lazimmiş
Bende duygusalim ve alinganimdir abla. Bu yüzden hiç arkadaşim kalmadi. Dunya hassas kalpler için çok ağır

Eleştiri, uyari tabiki yapilir cnm
Eskiden kaptanken bende cok yaptim :) o zamanlar yarisma heyecani, takim ruhu vs. Cok farkliydi
Ama herseyin bi dozu vardir
Höt höt degilde insanlari kirmadan, eziklemeden üsluba dikkat etmek lazim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…