Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bir insanin 10 20 kg fazlasi olmasi başka
Ne yazikki 40 50 kg olmasi bambaşka
Ben hedefimi 65 dedim ama olmam gereken 60.
Yani ben 115 gördüğüme göre 55 kg fazlam varmış. Bunu kabullenmek oyle zor ki ibre en yukaridayken. Sanki sihirli bir değnek şişirmiş gibi ben bu noktaya nasıl geldim diyorsun.
Kimseyi hafife alip, kendimi yuceltmek değil amacım.
Ama verilecek az kgsu olanlar tavsiyem süreci çokta uzatmadan hedefe varmanız. Her geçen gün ömürden gidiyor.
Şimdi zayifladim ama 27 yasindayim. Ömrümün en guzel yıllarını kilolu geçirdim, istedigim gibi giyinemedim, suslenemedim.
Bana kalan skolyoz oldu. Her gece acıyla uyuyup, acıyla uyanmak...
Skolyoz icin giyilen korseler oluyor cnm arastirdinmi hiç
Bide düzenli egzersiz yapman gerekiyor
Daha yaşın genç

Normalde moral bozmamak için haberlere bakmiyorum
Aksam kısa bi gördüm
Bikac tane anne gösterdi
Buzdolaplari boş, cocuklara kimi zaman beslenme koyamiyoruz diyorlar
Allah dar gelirlinin yardimcisi olsun 🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲
Amin abla bende bakamıyorum cok etkileniyorum :KK43:
Okulumuz kadin siginma evi için kampanya başlatmış. 0 3 yaş arasi bebek kiyafeti biberon kadin ic giyimi topluyormuş. Geçen hafta cocuklara daha onceden hediye gelen hiç giydirmedigim kiyafetleri toplayip götürdüm. Bir tane yine etiketli camasir almistim onu koydum. İnşallah aksilik cikmazsa 2 tanede biberon almaya çalışacağım. Allah yardimcilari olsun kimbilir ne durumdadir o cocuklar anneler.....

Bir insanin 10 20 kg fazlasi olmasi başka
Ne yazikki 40 50 kg olmasi bambaşka
Ben hedefimi 65 dedim ama olmam gereken 60.
Yani ben 115 gördüğüme göre 55 kg fazlam varmış. Bunu kabullenmek oyle zor ki ibre en yukaridayken. Sanki sihirli bir değnek şişirmiş gibi ben bu noktaya nasıl geldim diyorsun.
Kimseyi hafife alip, kendimi yuceltmek değil amacım.
Ama verilecek az kgsu olanlar tavsiyem süreci çokta uzatmadan hedefe varmanız. Her geçen gün ömürden gidiyor.
Şimdi zayifladim ama 27 yasindayim. Ömrümün en guzel yıllarını kilolu geçirdim, istedigim gibi giyinemedim, suslenemedim.
Bana kalan skolyoz oldu. Her gece acıyla uyuyup, acıyla uyanmak...
umutsuz konuşma. onu da yenersin Allahın izniyle 🙏🙏🙏

iyi geceler kızlar
t2264.gif
t2264.gif
t2264.gif

Abla pilates cok istedim bu sene. Ama çocuklarla hic bir yere gidemiyorum 😔 evde de birseyler deniyorum yanlış yapiyorum bu sefer sakatlik cikarmaktan korkuyor
Gelişi güzel hareket yapma tabiki cnm
YouTube da bunun icin olan egzersizleri yap

Bende öyle düşünüyorum ama bazen de yanilabiliyoruz
Senelerce cok sevdigim, her türlü destek oldugum insanlarin tavirlari cok sasirtmis, kırmıştı beni 😐
Bence herkes kişiliğini koymaz ortaya. Zaten şu anki şartlarda ben çoğu kişinin kendini gizlediğini farkli imajlara büründüğünü düşünüyorum en çokta sosyal medyada

Afiyet olsun ay ya elektrik olmayınca 2 gündür kahve de içemedik işyerinde ocak yok evdede yapan (Ben hiç yapamıyorum ya )
Kahve yapmak çok kolay neden yapamıyorsunuz 😊
Canım YouTube da mistik yol diye bir kanal var lütfen ona bir göz at.bende de panik atak var orada çok güzel rahatlatıcı videolar var
Bakarım canım.. çok video izledim bununla ilgili artık yaşamayı öğrendim bu hastalıkla...
Ayyy şekersiz tüketenlerin de havası hiç bitmiyor:sopa:
Kız bunun havasından ne olucak 😂
sade tadı gerçekten değişiyor.
ben kahvaltıda sadece 1 bardak çay içerdim oda kuru kahvaltı olmasın diye
Şimdi demliği bitiriyorum tek başına :KK70:

Bence herkes kişiliğini koymaz ortaya. Zaten şu anki şartlarda ben çoğu kişinin kendini gizlediğini farkli imajlara büründüğünü düşünüyorum en çokta sosyal medyada
Valla bilemiyorum cnm
Sahsen ben ne hissediyorsam, nasilsam öyle yaziyorum. Herseyimde ortada zaten.
Ben biraz fazla duygusalim heralde, o zaman günlerce baş agrisi cekmistim
Insanlara bu kadar değer vermemek lazimmiş

Kahve yapmak çok kolay neden yapamıyorsunuz 😊

Bakarım canım.. çok video izledim bununla ilgili artık yaşamayı öğrendim bu hastalıkla...

Kız bunun havasından ne olucak 😂
sade tadı gerçekten değişiyor.
ben kahvaltıda sadece 1 bardak çay içerdim oda kuru kahvaltı olmasın diye
Şimdi demliği bitiriyorum tek başına :KK70:
Kahvecim sen hic ekmek tuketmiyormusun

X