Popüler Konu LenaG ile MasterFit

9 dakiler buraya gelemez cnm
Aaa neden ablacım olaylar mı oldu kaçırmışım

Sporun cok güzel
Menüde cok guzel afiyet olsun
teşekkürler kızıl kaptanımmm

Şekere itaf ediyorum

Seni bana vermediler bana yar etmediler onlar hayali di mi sarılması paraşütler vs

Canım menü çok güzel e biz de varızzz

Teşekkürler abla sade bir büşra oldum artik
Canım süren dolunca farklı karakterlerle dene, ş yerine $ a yerine @ gibi, internette bak hangi karakteri beğenirsen

Gecen gece yanlislikla instada bir tarif sayfasina girdim. Girmez olsaydim agzimin suyu resmen aktı. Oyle bir aşk yok tatlilara ya . Nasil porsiyon kontrolu ogrencem ben? Evde yapinca o tepsi bitmeden rahat olmuyo bana
Komşuya verseen samimi olduğun yoktu, anne ya da kv ye giderken?

Şeker pahalandi de
O paraya tatlimi yapilir

kızlar gerçekten ideal kilosuna ulaşan valla otursun yeni kilosuna sahip çıksın. koruma çok ama çok önemli çok dikkatli olunması gereken bir süreç
ben 10 yıl önce zayıfladım ki bir 5 kilo daha istiyordum olmadı. 3-4 kilo artıyla ortalama 1- 1,5 yıl korudum. ona şükürdü ama sonra pasif stres bana yeniden aldırdı zaman içinde artılar geldi.89.5 a kadar yükseldim. şimdi yeniden 60 ları görene kadar sürdürmek ve bu sefer Allahın izniyle sabit tutmak istiyorum

İlk lisede yaptim o hatayi 1 sene degil 3 4 ay bile koruyamadim. 58 kgyu en son 2010da gördüm. Sonra hep artış. Gebelikleri firsat bildim obez oldum. Cok uzuldum, çok agladim, kendime çokta kızdım. Ama en son baristim ne yapayim bu da benim hayatim. Artik geleceğim için hep savaşmak zorundayim. Elbet almalarda olur o kacinilmaz. Ama benim gibi afedersin öküz gibi almak bambaşka..

İnşallah canım. Cuma geliyorum. İdeal kiloma dönmek istiyorum.

Aaa neden ablacım olaylar mı oldu kaçırmışım
Cok uzun hikaye cnm
Ben ve burdan bikac kisi eskiden 9 daydik
Bazi kisilerin hainlikleri yüzünden ordan ayrildik
Ya yemek sorun degilki. Şu bir lokma tattim, yarim dilim yedim diyen insanlara cok ozeniyorum. Hani belki bazi yemeklerde, tuzlularda onu yapabiliyorum. Ama yok tatlı bambaşka ya
Bende gercekten cok şaşırıyorum hemde imreniyorum öyle olanlara

Bir insanin 10 20 kg fazlasi olmasi başka
Ne yazikki 40 50 kg olmasi bambaşka
Ben hedefimi 65 dedim ama olmam gereken 60.
Yani ben 115 gördüğüme göre 55 kg fazlam varmış. Bunu kabullenmek oyle zor ki ibre en yukaridayken. Sanki sihirli bir değnek şişirmiş gibi ben bu noktaya nasıl geldim diyorsun.
Kimseyi hafife alip, kendimi yuceltmek değil amacım.
Ama verilecek az kgsu olanlar tavsiyem süreci çokta uzatmadan hedefe varmanız. Her geçen gün ömürden gidiyor.
Şimdi zayifladim ama 27 yasindayim. Ömrümün en guzel yıllarını kilolu geçirdim, istedigim gibi giyinemedim, suslenemedim.
Bana kalan skolyoz oldu. Her gece acıyla uyuyup, acıyla uyanmak...

öyle deme kendine canım. o alış sürecinde nasıl artıya gidiyorsun anlamıyorsun bile. kontrol kayboluyor.

öyle deme kendine canım. o alış sürecinde nasıl artıya gidiyorsun anlamıyorsun bile. kontrol kayboluyor.
Ne yazikki cok acı veriyor dusununce bile... Bir insan nasil bu kadar kendini kaybeder, kendine değer vermez. Bunu Allah düşmanıma yaşatmasın. Ben 99 kgya geldigimde nasil sevindigimi hatirliyorum, kendimi nasil süzülmüş hissediyodum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…