Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Herşeyi donmuş bir şekilde satıyorlar.her şey almış başını gidiyor bakalım sonumuz ne olacak
Sonunu düşünen kahraman olamaz bir nesil dolar 10 olmaz derken 20 görüyorduk küçük bir hamle ile 15 eyvah dediğimiz yere geriledik ben 30 lari görüruz diyorum varmı artıran

Sonunu düşünen kahraman olamaz bir nesil dolar 10 olmaz derken 20 görüyorduk küçük bir hamle ile 15 eyvah dediğimiz yere geriledik ben 30 lari görüruz diyorum varmı artıran
40 a dayaniriz canım yaa alıştık artık

etkisi sürüyormuş canım. ben de 1 günlük biliyordum ama öyle değilmiş. gerçi yavaştan regl öncesine girdim. wc de sıkıntı. şişlik onlardan da olabilir. karnım balon gibi
Canım aktardan acı çehre diye bir çay var aynı lavman gibi.bende de kabızlık var ve bu çayı içince rahatlıyorum.icince evden çıkmamak lazım

Dolunay zamani vücutta odem oluşabiliyor
Bende olmuyor ama cok duydum burda :))
kilo arttıkça hormonların da etkisiyle dolunay zamanı daha çok oluyor. ayrıca benim burcumu ay yönetiyor. aslında seninle burcumuz aynı niye bende oluyor da sen olmuyor

Canım aktardan acı çehre diye bir çay var aynı lavman gibi.bende de kabızlık var ve bu çayı içince rahatlıyorum.icince evden çıkmamak lazım
2 gündür bendede var bu durum işe yarıyor demekki dışarı çıkılmadığına göre alayım bende .
Demleme filan mı yapılıyor bu.

2 gündür bendede var bu durum işe yarıyor demekki dışarı çıkılmadığına göre alayım bende .
Demleme filan mı yapılıyor bu.
Abla tadı çok kötü hele kokusuben yarım çay bardağı suyun içine poşeti atıp 5 dk demliyorum sonra da iki yudumda içiyorum.

kilo arttıkça hormonların da etkisiyle dolunay zamanı daha çok oluyor. ayrıca benim burcumu ay yönetiyor. aslında seninle burcumuz aynı niye bende oluyor da sen olmuyor
Yukselene göre değişiyor diyelim o zaman
Yukselenim ne bilmiyorum ama
Cok fazla odem sorunu yaşamiyorum ,yas faktoru,kilo durumu,metabolizma hizi etkiliyor olabilir belki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…