Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Valla kimse anlamıyor içinde pırasa olduğunu yemeyen çocuklar için bile yapilir

Kirmizi elmanın şeker oranı yüksek canım o yüzden diyette yeşil elma tercih ediliyor
Yesil elma da cokk pahali ya. Gecen gittigimde aradaki fark iki katindan fazlaydi cimrilik yapip almadim bugun aksam veya yarin gidersem bir iki tane alayim bari. Ayy elmadan konustuk canim elna istedi. Bugun meyve yemedim yoyeykm bari 1 tane

Sen ne yazdigini okuyor musun filiz uste mesajda farklı diyorsun burda farkli diyorsun
Sozunde durmadin suclusu biz olduk diyorsun

Eeee sorun burda ne
Herkes de hosgeldin dedi yazdi
Sen adimi sil dedin sildim
Baska ne yapayim
Dun canimla ugrasirken baska seyler dusunememek mi sucum

Haklisin

Yesil elma da cokk pahali ya. Gecen gittigimde aradaki fark iki katindan fazlaydi cimrilik yapip almadim bugun aksam veya yarin gidersem bir iki tane alayim bari. Ayy elmadan konustuk canim elna istedi. Bugun meyve yemedim yoyeykm bari 1 tane
Pazardakiler bile biliyor yeşil elmayi diyet icin kullanıldığını ondan pahalıya satıyorlar

İşte krem kıvamı olunca itti bani ben sıvı olarak bekliyordum sanki krem yiyecekmisim gibi geldi ...

merhaba kızlarrr
bugün dışarı çıktım hem yürüyüş olsun hem azcık gezeyim diye. biraz alışveriş yaptım. dolaştım sonra hem bacaklarım ağrıdı hem elim ağırlaştı, yoruldum eve geldim. dolunaydan mı kaynaklı nedir vücudumda acayip bir şişlik var. dün birden başladı pek de gitmedi bir yere. gerçi yine wc sıkıntı. tartılmadım bugün ne durumdayım bilmiyorum.

Merhaba canim
Dolunay gecmedi mi daha :))

Merhaba canim
Dolunay gecmedi mi daha :))
Dolunayin alakisi ne

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…