Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Önemli olan işte o canım güzel olanı güzel birakabilmek🤣

Aynen canım onuda her zaman yemiyorlqr benimkilere et tavuk olacak makarna pilav olacak başka birşey surmuyorlar agizlarina

Bende ekledim haftaya pırasa alır denerim😆
Valla kimse anlamıyor içinde pırasa olduğunu yemeyen çocuklar için bile yapilir

Kirmizi elmanın şeker oranı yüksek canım o yüzden diyette yeşil elma tercih ediliyor
Yesil elma da cokk pahali ya. Gecen gittigimde aradaki fark iki katindan fazlaydi cimrilik yapip almadim 😝 bugun aksam veya yarin gidersem bir iki tane alayim bari. Ayy elmadan konustuk canim elna istedi. Bugun meyve yemedim yoyeykm bari 1 tane 😀

Ben açik bir insanim arkadada konustugunu yazabilirsin sorun yok
Kimsede sana zorla gonderdin dedimi hayir senin beni anlamaman bile🤷🏼‍♀️
Gittik ve suclusu sen degilsin bunu nerden cikartiyosun onuda anlamiyorum neyse yaa huzur bozuldu bozulcagi kadar neyse çikayim ben Allaha emanet
Sen ne yazdigini okuyor musun filiz uste mesajda farklı diyorsun burda farkli diyorsun
Sozunde durmadin suclusu biz olduk diyorsun

Eeee sorun burda ne
Herkes de hosgeldin dedi yazdi
Sen adimi sil dedin sildim
Baska ne yapayim
Dun canimla ugrasirken baska seyler dusunememek mi sucum

Sen ne yazdigini okuyor musun filiz uste mesajda farklı diyorsun burda farkli diyorsun
Sozunde durmadin suclusu biz olduk diyorsun

Eeee sorun burda ne
Herkes de hosgeldin dedi yazdi
Sen adimi sil dedin sildim
Baska ne yapayim
Dun canimla ugrasirken baska seyler dusunememek mi sucum
Haklisin🙋‍♀️

Yesil elma da cokk pahali ya. Gecen gittigimde aradaki fark iki katindan fazlaydi cimrilik yapip almadim 😝 bugun aksam veya yarin gidersem bir iki tane alayim bari. Ayy elmadan konustuk canim elna istedi. Bugun meyve yemedim yoyeykm bari 1 tane 😀
Pazardakiler bile biliyor yeşil elmayi diyet icin kullanıldığını ondan pahalıya satıyorlar🤣🤣

Niye yahu alsaydın ya kokusu zaten bildiğin hindistan cevizipastalara döktüğümüz gibi.

Krem kıvamı bendekide,birde sıvı olanları var,zaten kahveye atınca eriyor hemen.

Şimdi eldim eve

Geçer buda arada olması çok normal

4 sene kaldım orada evlenip gitmiştim.
İşte krem kıvamı olunca itti bani ben sıvı olarak bekliyordum🙈 sanki krem yiyecekmisim gibi geldi ...

merhaba kızlarrr 💕
bugün dışarı çıktım hem yürüyüş olsun hem azcık gezeyim diye. biraz alışveriş yaptım. dolaştım sonra hem bacaklarım ağrıdı hem elim ağırlaştı, yoruldum eve geldim. dolunaydan mı kaynaklı nedir vücudumda acayip bir şişlik var. dün birden başladı pek de gitmedi bir yere. gerçi yine wc sıkıntı. tartılmadım bugün ne durumdayım bilmiyorum.

merhaba kızlarrr 💕
bugün dışarı çıktım hem yürüyüş olsun hem azcık gezeyim diye. biraz alışveriş yaptım. dolaştım sonra hem bacaklarım ağrıdı hem elim ağırlaştı, yoruldum eve geldim. dolunaydan mı kaynaklı nedir vücudumda acayip bir şişlik var. dün birden başladı pek de gitmedi bir yere. gerçi yine wc sıkıntı. tartılmadım bugün ne durumdayım bilmiyorum.
Merhaba canim ♥️
Dolunay gecmedi mi daha :))

merhaba kızlarrr 💕
Merhaba canim ♥️
Dolunay gecmedi mi daha :))
Dolunayin alakisi ne 🙄

X