Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Anasi yapsin

Ne olmuş bogalara

Bu aralar biraz yaprak dökümü yaşadık iyi sayılırız. Toparlanıyoruz. Sen nasıl oldun canım. Site bakım uyarısı verip duruyor.
ayyy neler oldu acab insa geri donerler neyse hayirlisi diyelim . bende iyiyim hamdolsun toparlandim kendimi iyi hissdiyorum ruhen .. cok sukur.. kilo aldim ama tartilmadim bilmiyorum yani en son durumum ne ..
Hosgeldin simaycim nasilsin hesey yolundami
hosbuldum abla iyiyimmm sukur hersey yolunda ablacim senin evlatlar nasil hersey yolunda mı
Hoşgeldin canim

Geldigin saatte uyumuştum ama 10 da cikiyorum siteden:))
hosbuldum kaptanımmm evet biliyorum 10 da cikarsin sen genelde buranın saat 8i
kaptanım iznin olursa menu ve spor paylasimi yapmak sizinle beraber devam etmek isterim

3.doz Aşımı da oldum
sifa olsun kaptanim

Stres yapma ben ikisindede ilk 3 ay almadım ama sonra durduramadim.sen yerken biraz daha bilincli olmaya calis. Yani bulduğunu agzina atma, sagliksiz birsey yesende ne kadar ne yedigini bil yeter
Bu hafta fena geçti canim bakalım yarın sağlıklı beslenmeye donucem ne olacak verebildigim kadar versem süper olacak kasmadan gittiği kadar gitsin

Alla Alla kv yanında başka yalnızken başka yek yeaaaa neysen öyle ol koççuuummmm

iyi yapmışsın haketmiş
ay hakikaten tribünlere oynamış haha

Sen nasilsin tatlim evdemiydin bugün, neler yaptin

Ailenlemi yaşıyorsun
iyiyim ablacım aynen evdeydim pek bişey yapmadım dinlenme günü oldu annemle babam bi çıktı geldi kar yağdı bayağı soğudu bugün evde bile üşüdüm hehe
sen nasılsıın senin günün nasıldıı

Allah kolaylık versin canım
Uyandigindan beri hiç durmadı büyüğün derdi ayri küçüğün ayrı allah hepimize kolaylik versin
Bir yanim diyor iyiki ikiside bir anda oldu büyüdü, bir yanim diyor keşke arada 1 sene bari olsaydi belki biraz kendimi toparlamis olurdum dinlenmis olurdum diye

Sonra da küçüğüme bakip pişmanlık duyup niye boyle dusundum diye uzuluyorum Allah onlara bana saglik ayni zamanda bana akil fikir versin hep boyle duam

Geçmiş olsun inşallah negatiftir
Hosgeldin tutku

inşallah güzel bi eksi görürsün kaptancım menülerin süperdi

oyy yerim iyi geceler canımcım

Yulaf sutlac yapalimmi senle
o nasıl oluyor cnm

Afiyet olsun adımlar için teşekkür ederim
teşekkürlerr rica ederiim

Ne olmuş bogalara
yok bişey olmadı takımlara göre bi tespit sadece yani gördüğüm kadarıyla yoğun olan burçlar

Küçük danayi uyutmaya çalışıyorum. Her yanım tutuldu, uykusuzum açım, üşüyorum. Allahim sen kolaylik ver
Amin canım çok mu erken kapattın yemeyi

iyiyim canımmm ya sen nasılsın

Yulaf sutlac tarifleri gördüm ama hiç denemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…