Popüler Konu LenaG ile MasterFit

ayy neyse canım bak 2 kaçamak hakkını kullanmış oldun haftaiçine de bir öğün versen olur bu iş hadi yeşil çayını iç şimdi yarın da devam

canım yumurta dışında alerjisi de mi vardı karın ağrısı mı,nane limon bal, naneli yoğurt vs fayda ediyor mu cnm?

canım afiyet olsun diyetisyen yarın mı menü yazacak?

Yok kuzum...klimamiz bozuldu.. elektrikli sobanın dibindeyim kedi gibi
Ösledin mi beni
kalorifer yok mu cnm ya da benim odam gibi püfür püfür rüzgar mı alıyor

Kalorifer yok canım. Evi yeni aldık. Doğal gaz sadece mutfağa bağlanacak mühendise verdik bekliyoruz. Sanırım önümüzdeki yaz evin tamamına doğal gaz petekleri taktirabilecegiz. Masrafımiz çok oldu. Klimayla bu kışı geçirelim dedik o da bozuldu usta pazartesi gelirim dedi. Zaten bu bozulmalar niyeyse pazar gününü buluyor.
Ama dediğin gibi evimiz yazın püfür püfürdü ...

Haklisin canim. Yapayim oyle yarindan itibaren

Oyle canim yarindan cumaya kacamaksiz insallah

Benim esim sut icmiyor, sekerle zaten aradi yok. Kisacasi yaptigimin hepsini kendim yedim. Midem cok fena Kendim ettim kendim buldum
Benim eşim çok sever sütlacı bir günde 2 tane yediğini anca görmüşümdür şeker oranı çok fazla oluyor inanamadim yediğine diyeti bırak şeker hastası olursun bu kadar tatlıyla canım

Benim eşim çok sever sütlacı bir günde 2 tane yediğini anca görmüşümdür şeker oranı çok fazla oluyor inanamadim yediğine diyeti bırak şeker hastası olursun bu kadar tatlıyla canım
ben de yedim mi 2 kase yiyorum o yüzden yapmıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…