Popüler Konu LenaG ile MasterFit

ben de yedim mi 2 kase yiyorum :KK36: o yüzden yapmıyorum :KK31:
Sutlacin bizde çok komik hikâyesi var. ben sütlaç sevmem eşim çok sever.
bir gün yaptım KV yanında duru dedi. birgün yaptım koyu dedi.
bir gün yaptım süt kokusu geliyor dedi. sütlü tatlı ne kokacaksa başka ..😡 hepsinde de bayıla bayıla yedi ama bırakmadı hiç 😏 o gün bugün sütlaç yapmam için yalvarıyor 😂 yok sana sütlaç gurme beyefendi diyorum 🤣🤣

iyi akşamlar canım

Eve geldim. Bebek yolda uyudu, gunduz hic uyumamisti. Zaten 3 4 gündür uykularimiz cok bozuk. Buyuk kizin kalan ödevini tamamlatip uyutcam inşallah
kolay gelsin kaptan

Kırmızı Takım🌹🌹🌹🌹🌹

Menüleri ve adimlari bekliyorum ☺️

Etiketlemeyi unutmayin
adım bitsin atacağın kaptanım 🤗

Hepinize teşekkür ederim canlarım. Yola çıktık 3 gün şehir dışında olacağım. Hepinizi öpüyorum
Hayırlı yolculuklar canım biz de seni öptük 😘

Kilomada gozdikdi Elhan Elhan abla en son korumaya çalışıyorum 😂
aynen sen de ısırmaya başladın hihi 🤭

Kahve __Kokusu Kahve __Kokusu Zipzip- Zipzip-

87D905DC-4731-4F15-BDF1-E24571668836.jpeg

Sutlacin bizde çok komik hikâyesi var. ben sütlaç sevmem eşim çok sever.
bir gün yaptım KV yanında duru dedi. birgün yaptım koyu dedi.
bir gün yaptım süt kokusu geliyor dedi. sütlü tatlı ne kokacaksa başka ..😡 hepsinde de bayıla bayıla yedi ama bırakmadı hiç 😏 o gün bugün sütlaç yapmam için yalvarıyor 😂 yok sana sütlaç gurme beyefendi diyorum 🤣🤣
iyi yapmışsın haketmiş :KK70::KK70::KK70:

Daraltmis oluyorsun işte canım boslugu ip sararar dolduruyorsun
süpermiş yaa 😍

İyi geceler hanımlar 🌸
iyi geceler canım

Tatlım benim :KK60:
Pastel ve kahvelimle didismemden illallah edersiniz diye eccük sustuydum:oops:
kız yoooo 😂
çok gülerek okuyorum valla

Teşekkür ederim canım ❤

Hindistan cevizi unu ile yapmaya çalıştım olmadı. Kıvamı tadı tutmadı hiç
hıım o tatlıya daha iyi oluyor cnm karabuğday unu süper tuzluya 😍

Kızlar amcam vefat etti, bir saat önce haberini aldık. Gece yola çıkacağız bu hafta takımdan çıkayım olmazsa tartı adım falan yapamam oralarda :KK43:
Başınız sağolsun cnm Allah rahmet eylesin 😔
Kestane kalabilir... Çekirdek tatlı çay gereksiz. Bırakırsın. Mefkurem Mefkurem yarın diyete başlamaya çalışacağım. Sen ne diyorsun? Ne zaman başlayalım?
Olur cnm basliyalim 🤗

Bugün 18.30 da kapattim aksami
1 saat sonra sadece yarim bar. Sprite icmek durumunda kaldim, kv gile gitmistik, soda istedim yokmuş arabadan onu getirince geri ceviremedim
masaj yapıp jel sürdük. az önce ocakta yeniden havluyu ısıtıp koydum. bu sefer iyi geldi :KK24:
Geçmiş olsun cnm insallah yarina geçer

Uyanınca ılık limonlu sirkeli su
Yağ yakıcı kahve, 1 portakal
Kahvaltı yarımşar dilim ekşi maya ve tb ekmek,2 kaşık lor 1 yumurta 3 yeşil zeytin domates şekersiz siyah çay
Ara 1 züber bar
İkindi köfteli çorba büyük kase 🙈, salata ayran
Akşam sütlü toz kahve, 3 ceviz

2 lt su
Zipzip- Zipzip- Aijoo Aijoo 💟
Spor 1 mil leslie ve

Screenshot_2021-12-19-23-41-38.png

Afiyet bal şeker yağ olsun inşallah 😂
uuuuu bitki çayı da mı yaa 😂

İyi aksamlar kizlar,iki gundur gelemedim rahatsizdim,bugunde bakicimizin testi pozitif cikti😥 bizde suruntu verdik bakalim sonuc ne cikacak😔gecen sene de aralik ayinda gecirmistik,niyeyse ben de tramva olarak kaldi,cok agir gecirmedigim halde pozitif xikarsa diye korkuyorum😥
canım inşallah negatif çıkar ,evde besin takviyesi varsa birkaç gün alın derim :KK66:

kızlar çoğumuzda zaten kilodan dolayı gizli insülin direnci var. açlık insülin 5 in üzerinde oldu mu tatlı isteği oluyor. bu bir gerçek.
ama regl dönemi, pasif stres, ani olumsuzluklar vs bizi tatlı ve hamur işine yöneltiyor istemsiz. ben de çok yaşadım. ama şu an diyet dönemindeyiz ve bunu kontrol altında tutmak zorundayız. benim geçen haftalardaki cumalarımda da bolca eti canga vardı 😁
baktım benim cumalar süper cumaya dönüyor. dur dedim :KK20: daha masum, glisemik indeksi düşük tatlı seçeneklerini hazır etmek en mantıklısı dedim.
evde kuru incir, kayısı, hurma vs var. çiğ kuruyemiş de. kakao da var. bunlardan en basiti meyve topları hazırlıyorum. kakaoya ya da hindistancevizine buluyorum. dolapta hazır bekliyorlar. bunlar yok mu? o da sorun değil. glisemik indeksi düşük meyvelerden yiyin. mesela elma, ayva. üzerlerine tarçın ekleyin. veya yanında azcık süt için. veya yoğurdun içine doğrayın. mis gibi ara öğün.
sağlıklı seçeneklerle o kadar güzel tatlı seçenekleri var ki :süslü:
çiğ fıstık, fındıkla şekersiz ezme hazırlayıp kavanoza koyuyorum. elimin altında oluyor. hazır da satılıyor. elmanın, muzun, ayvanın, armutun üzerine 1 tk sürün yiyin. kakao da ekleyin.
hurmanın arasına sürün. kakaoya bulayın. tam çikolata oluyor.
yulaf lapası hazırlayıp üzerine 1 porsiyon meyve koyun. 1 tk fıstık ezmesi şekersizinden. mis gibi :KK36:

bunları hatırlatma için yazdım. yoksa tatlı isteği hepimizde oluyor. mesela kaç gündür aklım un helvasında :deli::deli::deli: ama yapmıyorum :110:
oyyy severim senin sağlıklı beslenme tavsiyelerini yaaaa :KK36: eline sağlııık

masaj yapıp jel sürdük. az önce ocakta yeniden havluyu ısıtıp koydum. bu sefer iyi geldi :KK24:
ooo cnm çok sevindimmm 😍

Yag yakmayan kilo aldıran olsun .
otur mesala bütün gün tatil ver kendine canım 😘😘 ye iç yat bendensin 👍😝
kahvaltı akşam dahil açık büfe miiii ben de geliyom haha 😂 🤩

adimlari tamamladım🎉🎊
Aijoo Aijoo
Zipzip- Zipzip-
ben yatıyorum ♥️🥱🥱 Allah rahatlık versin kızlar 🤗
ayağına sağlık kuzum 😍

İyi geceler herkeseee🥱🥱
iyi geceler canım :KK200:

bir ara vardı. şimdi yok canım çok şükür. tahin pekmez iyi. demir içeren diğer besinlere bak. onlardan tüket. gerçi en önemlisi kırmızı etmiş :KK14:
çok şükür canım 😘 alışkın olmayana bi zor ki kırmızı et 😂 Adanaya gidince bi ısındım ama bakalım 😂

Bugünkü menü
10.00 İki krep ( siyez unundan)
Peynir, domates, salatalık , çay
12.00 Sade Türk kahvesi
15.00 Şekersiz lifelif bar , sütlü kahve
17.00 Yulaf lapası
20.00 Minik mayhoş elma, bir mandalina
Bol bitki çayları
İki litre su
Spor
Zipzip- Zipzip- Aijoo Aijoo
oooo geliyorr vallahi geliyor hissediyorum 😍

:KK74: bu grupta gördüğüm kadarıyla su enerjisi fazla, bizim grupta hava ve ateş çoktu,9. takımda boğa çoktu mesela ilginç di mi

Benim esim sut icmiyor, sekerle zaten aradi yok. Kisacasi yaptigimin hepsini kendim yedim. Midem cok fena ☹️ Kendim ettim kendim buldum
kııız 😂 kendine yapmışın itiraf et 🤭 afiyet olsun :)

Kalorifer yok canım. Evi yeni aldık. Doğal gaz sadece mutfağa bağlanacak mühendise verdik bekliyoruz. Sanırım önümüzdeki yaz evin tamamına doğal gaz petekleri taktirabilecegiz. Masrafımiz çok oldu. Klimayla bu kışı geçirelim dedik o da bozuldu usta pazartesi gelirim dedi. Zaten bu bozulmalar niyeyse pazar gününü buluyor. :KK14:
Ama dediğin gibi evimiz yazın püfür püfürdü ...😍
hadi yaa ☹️ izolasyon mu yaptırsanız çünkü biraz daha soğur ,elektrik faturası vs :KK43:
yazın da bütün sıcaklık odamda oluyor bizde de izolasyon yok :KK43:
termal taytın çorabın var mı abla

ayağına sağlık canım :KK200:

Haklisin canim. Yapayim oyle yarindan itibaren
Ayy ne güzel de anlaşırmış yeni arkadaşlarıyla yaa 😍 gerçekten ben de yabancılık çekmedim kuzum hayırlı oldu gerçekten 🤗

Batirma dobemi opdu bu. Artik yarin yeni bir gun basliyor.
alışma değil batırma dönemi iyiymiş 😂 ilahi kızzzz

X