Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bugun bi isleme basladim venus freeze diye. Tum vucuda sicak masaj yapiliyr. Toplamda 6 kere gidecehim. Guzellik uzmani kendinden emin bir sekilde bugun kesinlikle vucut olculerinizi alin ve islem bitiminde karsilastirinca aradaki farki goreceksiniz dedi. Alayim bakiyim olculerimi

Sagol canim. Oglenki atistirmalik kotu oldu ama insallah yarina dahaiyi bir menuyle gelcem
olsun canım dışarıdaymışsın

sana yollayalım sen ye
ya aslında bayılırım ama Adanadan dönerken yedim isteğim yok şu an birkaç hafta idare eder

Evet ya kaç gün emekle verdiğim kiloyu bu wc yüzünden geri aldım
canım yapabildin mi

Ben şeker kullanmıyorum canım
e bak diyete uydur o zaman :) bir iki tane al haşlanmış, kakao hindistan cevizi vs ile karıştır ye kahvenin yanına yarın :)

Anladim canim. Pribiyotik denedin mi hic? Eczaneden recetesiz alio gunde 1 tane pribiyotik kapsul veya sivisibda icebilirsib. Superbagirsak calistiriyor.
Evet ben de kullanmistim probiyotik cidden sorunu cozuyor. Ben kefirin de ayni etkiyi gosterdigini deneyimledim duzenli kullaninca tabi

Ben onu sade yerim severim de ekmek bile yemezken kestane yemek zor geliyor hele kaptan olduğum hafta asla riske atamam

Cok saldim ya. Gecen carsidatam alisveristen cktim. Magazanin onunde isyerinden arkadasimi gordumve o an dank etti. Dedim 1 aya ise donuyorsun bu haal ne Iyi oldu yani aklimi basima getirdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…