Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Senin deyiminle çok nazlı bir çıkış yaşadım :))

Ama moral bozmuyorum bu da bir başlangıçtır değil mi
ince ve sert mi canım sabah zeytinyağına devam o halde

vuhuuu devrem çok hızlı ve güzel bir giriş olmuşşş benim de 7 bin adım oldu tamamlayım atıcam

afiyet olsun

Yapalimmmmm

İyi geceler kaptanim
eveeet o zaman ilk adım, beslenme alışkanlığın nasıl? annen ne tür yemekler yapıyor yani fırında tavuk,bulgur pilavı gibi sağlıklı yemekler ağırlıkta mı canım

uuuu hadi bakalım canım

Serpme kahvaltı üstüne 10.000 adım iyi olmuş

Coooook az ama olsun :) kilit açıldı en azından tövbe tövbe
hahaah o da kilitmişmiş

Ben onu sade yerim severim de ekmek bile yemezken kestane yemek zor geliyor hele kaptan olduğum hafta asla riske atamam
peki

Cok saldim ya. Gecen carsidatam alisveristen cktim. Magazanin onunde isyerinden arkadasimi gordumve o an dank etti. Dedim 1 aya ise donuyorsun bu haal ne Iyi oldu yani aklimi basima getirdi
canım öyle düşünme ya sen onun için değil sağlığın içinkendi mutluluğun için daha rahat yürüyebilmek için biraz kilo vereceksin :) pıtı pıtı dolaşacaksıın yazın sahilde avm lerde

Tabik onlarda var ama en cok kendimi iyi hissetmek icin insallah ya. Black fridayde dayanadim yine aldim birkac elbise hepsi kucuk suanda. Amaumarim olurlar 1 ay sonra Bezdim artik su dogum kilosundan neymis bu yahuu bir gitmedi

Yoğun bir gün geçirdim. Karlı bir köy yolundan geldim Bebeğimi aldım eve geçtim. Hemen bir yemek yaptım yedik geri hazırlanıp arkadaşlarla dışarda kahve içmeye çıktım. Sonra bebemi alıp geri eve döndüm dışarda asla yanlış bir şey yemedim.gecen hafta sadece 300 Gr gitti . O yüzden bu haftaya daha azimli basladim . Hemen menü paylaşımımi yapacağım

Tabik onlarda var ama en cok kendimi iyi hissetmek icin insallah ya. Black fridayde dayanadim yine aldim birkac elbise hepsi kucuk suanda. Amaumarim olurlar 1 ay sonra Bezdim artik su dogum kilosundan neymis bu yahuu bir gitmedi
aynen canım evet yaa gitsinler artık kış kışşşşş

İyi geceler güzel takımın güzel insanları
iyi geceler balım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…