Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Senin deyiminle çok nazlı bir çıkış yaşadım :))

Ama moral bozmuyorum bu da bir başlangıçtır değil mi 🥰
ince ve sert mi :KK70: canım sabah zeytinyağına devam o halde 😍

17 Aralık Menüsü
Sabah 20.00 Bir buçuk yumurta omlet
Maydanoz, yarım salatalık, iki çeri, iki ceviz, bir avakado ezmesi, peynir, üç zeytin, dört adet altınbaşak kinoali , çörek otlu light bisküvi, sınırsız çay

12.00 Sade Türk kahvesi

16.00 Bir tabak kıymalı karnabahar, dört kaşık bulgur pilavı, iki bardak ayran
19.00 Bir küçük ekşi elma
İki kupa bitki çayı
İki litre su
Spor Eki Görüntüle 2971903
@Aijoo Zipzip- Zipzip- ❤️❤️❤️❤️❤️
vuhuuu devrem çok hızlı ve güzel bir giriş olmuşşş :KK76: benim de 7 bin adım oldu tamamlayım atıcam :KK66:

@Aijoo Zipzip- Zipzip-

Bugün kafamı dağıttım yarın tam bir disiplinle geri dönüyorum

Tek öğün saat 14.00

Ev yapımı peynirli biberli pide küçük boy
Birkaç patates kızartması
Peynir acı biber turşusu

Bundan sonra acı biber turşusu yerine pul biber yiyeceğim sanırım bu kadar fazla turşu yemek de ödem yaptı halbuki ben wcye çıkarsın diye yemiştim 😂😂😂
afiyet olsun 😂

Yapalimmmmm😍😍😍😍😍

İyi geceler kaptanim 🥰🥰
eveeet o zaman ilk adım, beslenme alışkanlığın nasıl? annen ne tür yemekler yapıyor yani fırında tavuk,bulgur pilavı gibi sağlıklı yemekler ağırlıkta mı canım

Bugun bi isleme basladim venus freeze diye. Tum vucuda sicak masaj yapiliyr. Toplamda 6 kere gidecehim. Guzellik uzmani kendinden emin bir sekilde bugun kesinlikle vucut olculerinizi alin ve islem bitiminde karsilastirinca aradaki farki goreceksiniz dedi. Alayim bakiyim olculerimi 😉
uuuu hadi bakalım canım ☺️

17 Aralık Menüsü
Sabah 20.00 Bir buçuk yumurta omlet
Maydanoz, yarım salatalık, iki çeri, iki ceviz, bir avakado ezmesi, peynir, üç zeytin, dört adet altınbaşak kinoali , çörek otlu light bisküvi, sınırsız çay

12.00 Sade Türk kahvesi

16.00 Bir tabak kıymalı karnabahar, dört kaşık bulgur pilavı, iki bardak ayran
19.00 Bir küçük ekşi elma
İki kupa bitki çayı
İki litre su
Spor Eki Görüntüle 2971903
@Aijoo Zipzip- Zipzip- ❤️❤️❤️❤️❤️
Serpme kahvaltı üstüne 10.000 adım iyi olmuş

Coooook az ama olsun :) kilit açıldı en azından tövbe tövbe 😂😂
hahaah 😂 o da kilitmişmiş 🤭

Ben onu sade yerim severim de ekmek bile yemezken kestane yemek zor geliyor 😬 hele kaptan olduğum hafta asla riske atamam 😂
peki :KK66:

Cok saldim ya. Gecen carsidatam alisveristen cktim. Magazanin onunde isyerinden arkadasimi gordumve o an dank etti. Dedim 1 aya ise donuyorsun bu haal ne ☹️☹️ Iyi oldu yani aklimi basima getirdi
canım öyle düşünme ya :KK66: sen onun için değil sağlığın içinkendi mutluluğun için daha rahat yürüyebilmek için biraz kilo vereceksin :) pıtı pıtı dolaşacaksıın yazın sahilde avm lerde 😘

hahaah 😂 o da kilitmişmiş 🤭

peki :KK66:

canım öyle düşünme ya :KK66: sen onun için değil sağlığın içinkendi mutluluğun için daha rahat yürüyebilmek için biraz kilo vereceksin :) pıtı pıtı dolaşacaksıın yazın sahilde avm lerde 😘
Tabik onlarda var ama en cok kendimi iyi hissetmek icin 😉 insallah ya. Black fridayde dayanadim yine aldim birkac elbise hepsi kucuk suanda. Amaumarim olurlar 1 ay sonra🙏 Bezdim artik su dogum kilosundan neymis bu yahuu bir gitmedi

Bugunku menum
Kahvalti 10.30
Bir tereyaginda yumurta
Bir dilim peynir
7 zeytin
Bir kucuk parca lavas
Bol yesiillik

Kahve hurma

Aksam. 18.30
Bir tabak bol yesillikli kisir
Kivircik
Tursu
Ayran

2.5 litre su Screenshot_2021-12-17-23-03-40-176_pedometer.stepcounter.calorieburner.pedometerforwalking.jpg
Zipzip- Zipzip-

Yoğun bir gün geçirdim. Karlı bir köy yolundan geldim Bebeğimi aldım eve geçtim. Hemen bir yemek yaptım yedik geri hazırlanıp arkadaşlarla dışarda kahve içmeye çıktım. Sonra bebemi alıp geri eve döndüm 😄😄😄 dışarda asla yanlış bir şey yemedim.gecen hafta sadece 300 Gr gitti . O yüzden bu haftaya daha azimli basladim . Hemen menü paylaşımımi yapacağım

Tabik onlarda var ama en cok kendimi iyi hissetmek icin 😉 insallah ya. Black fridayde dayanadim yine aldim birkac elbise hepsi kucuk suanda. Amaumarim olurlar 1 ay sonra🙏 Bezdim artik su dogum kilosundan neymis bu yahuu bir gitmedi
aynen canım :KK200: evet yaa gitsinler artık kış kışşşşş 😁

İyi geceler güzel takımın güzel insanları 💙💜🤍💛💚
iyi geceler balım 😍

X