Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bugunku menum
08;00- yagda 1 yumurta, 1 sosis, 1 dilim ekmek.
Ara; 2 kare bitter.az Sutlu kahve
Ara: 1 dilim kek, 2 avuc cekirdek
17:30- 4 yk pilav, 7-8 yk kadar tavuk eti.

Su:2 lt
Spor: 30 dk yuruyus

Bugundisardaydim aksam donunce de esim ne yaptiysa yedim. Salata yapmamus. Yarina bol sebze elliycem

afiyet olsun

benim cuma menüleri serbest oluyor genelde kaç gündür kahvaltı yoktu bugün simitle kahvaltı ekledim. wc ye katkısı olsun diye. bundan sonra yine normal menülerime devam
Bu güne özelde hiç sıkıntı değil canım afiyet olsun bir aydır kocisten kestane istiyorum hep unutuyordu bugün aklına gelmiş inadına yapar gibi .bakistim durdum kestanelerle bugün

Afiyet olsun canim

Afiyet olsun canim
Teşekkürler kızlar ❤
Afiyet olsun

Canım kahvaltında bir poğaça ile birlikte 10 zeytin baya yağ olmuş. Afiyet olsun
Normalde zeytin 3-4 tane yerim. Ama iki gündür 10 ar tane yiyorum yeni aldığım zeytini çok beğendim abarttım biraz poğaça da ev yapımı buzlukta son kalanları çıkardım cuma diye yedim. Bunlar inşallah yağ olarak dönmez bana

suyu aşırı içmiyorum. normal. gün içinde yeteri kadar çay kahve içiyorum. hepsi birlikte sıvı ihtiyacımı karşılıyorum.
benim çocukluktan beri var bu sorun.
Anladim canim. Pribiyotik denedin mi hic? Eczaneden recetesiz alio gunde 1 tane pribiyotik kapsul veya sivisibda icebilirsib. Superbagirsak calistiriyor.

Iyi geceler kizlar
iyi geceler kaptancım

canım afiyet olsun,eşinin de eline sağlık

Bu güne özelde hiç sıkıntı değil canım afiyet olsun bir aydır kocisten kestane istiyorum hep unutuyordu bugün aklına gelmiş inadına yapar gibi .bakistim durdum kestanelerle bugün
e canım o zaman kestane şekeri yap hepsini ye valla

Ben de zeytin çok seviyorum yumurtayı haşlama harici yapınca zeytini çıkarttırıyo diyetisyen. Sırf o yüzden yumurtayı genelde haşlama yiyorum zeytinim gitmesin diye, o da 5 tane zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…