Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Oyy oyyy :cry::cry::cry:
Takımım adına üzüldüm elimden geleni yaptım ama bazen elde olmayan sebepler oluyor sağlık olsun 🙏 Y yosunlupapatya kıaazzz tebbrik ederim canım harika bir kaptandın ve çok güzel yüzdelerle kazandınız ve mezunsun :rapci:
Zirvede bırakıyorum diyorsun yanı :cool:
Seninle yarışmak harıkaydı :21:

:KK60::KK36::KK60::KK36:

Geçme kısmı biraz zor şekerim ama rüzgarım hep yüzünde :KK70::KK4::KK36:
Sende harikaydin canım mikemmel bir rakiptin tam dişime göre ahahahaha ne demiştin geçen cumartesi yenilen pehlivan miydi neydi ahahahah :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :halay::halay::halay::halay::halay::halay::halay::KK49::KK49::KK49: ama yinedee harikayiz biz kizcemm:KK74:

Gel gel de sen ne ediyon ormanlık alanda. Kıskandım seni. Hava burada çok bozuk.
Burada da bozacak gibiysdi de bozmadı canım çay içtik piknik yaptık 😍
İyi akşamlar kızlar ♥️
Balgamlı öksürük için doğal ve kesin bir yönteminiz var mi acaba?(Kızım için) Antibiyotiğe mümkün mertebe yanaşmak istemiyorum 😑
Geçmiş olsun canım 🙏

Kızlarım kizlarimm kazandikkk beeee emekleriniz için burada sonkez etiket yapıp ayrıca teşekkür etmek istiyorum grubumadaaa🤩💃🏼🤩💃🏼🤩💃🏼🏆🏆🥳🤩🥳🤩🥳🤩🥳🤩🏆🥳🤩💃🏼🤩🥳🤩🤩🥳🤩🥳🤩🥳🏆
@Lotus1234
@nurovic
@Azmet5255
@malahit
@trueliving_
Jou Jou
sibel_84 sibel_84
bluegreeneyes bluegreeneyes
@Goklerce
@Boncuk2307
Kızlar harika iş çıkardınız emekleriniz gözlerimi yasartti inanın bugün bunun kutlaması olarak hepiniz mükemmel bir ödül hakettiniz bence ama tek öğün ve kararınca olleyy be kizlarim oleeeyyyyy :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::halay::halay::halay::halay::halay::halay::halay::halay::halay::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74:Gitsin yağlar gelsin zayıflıklarrr:temizlik::temizlik::temizlik::temizlik::temizlik::temizlik::temizlik::temizlik::temizlik::temizlik::temizlik::temizlik::temizlik::temizlik::temizlik::temizlik::temizlik::temizlik::temizlik::temizlik::temizlik:
bugünkü menümm
açkarna birşey yok 🤣🤣
12.00
IMG_20240921_120300.jpg

13.00
türk kahve
18.00
ev yapımı 3 lahmacun
bol yeşillik
kefir
badempare 2 ceviz kabuğu kadar
2 litre su
maden suyu tarçınlı içecem belkii

Oyy oyyy :cry::cry::cry:
Takımım adına üzüldüm elimden geleni yaptım ama bazen elde olmayan sebepler oluyor sağlık olsun 🙏 Y yosunlupapatya kıaazzz tebbrik ederim canım harika bir kaptandın ve çok güzel yüzdelerle kazandınız ve mezunsun :rapci:
Zirvede bırakıyorum diyorsun yanı :cool:
Seninle yarışmak harıkaydı :21:

:KK60::KK36::KK60::KK36:

Geçme kısmı biraz zor şekerim ama rüzgarım hep yüzünde :KK70::KK4::KK36:
Güzel sözler bunlar 🥰 hatırlatırım bebeğim 😉

X