Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Cuma gunu yogun olurduk ama cogu kisi gitti pasiflestirenler var, gelmeyenler var
Gelir inşallah herkes. Bu yaz fit olacağız.

Yaz bitince bikini aldım. 40Hiç giymedim. Yazın bana olsa iyi olur. Ben 244 e aldım.şimdi 448 TL . Yazın kaç olur kimbilir. Tekrar para veremem.

Rengi cok güzelmiş

Ev Fiyatları da uçtu zaten. İyi ki aldınız evi Hayırlı olsun güle güle oturun.

bizim yemeklere alışır oğlan kızı alıp getirsin de
ben ona bildiğim tüm mamaları yaparım kiii

Nasilsin ayparecim, döndunmu evine
Döndüm ablacım çok şükür sen nasılsın
Kaptanim eline sağlık
Aijoo
Kahve __Kokusu güzel bir hafta olsun kizlar tebrik edeerim

Evetttt Kırmızı olmuşum ilk defa bu hafta galibiyet bizde
Hiç öyle bir niyetim yok. Özellikle dün gece eşim yüzünden tozuttum. Bı gaz verin kendime geleyim. Soluğu 90 da almayayım.
Kaptanim eline sağlık
Cordelia beraber başlayıp ikili ilerleyelim mi yarından itibaren ben de çok kötü beslendim hep

Haftaya başlasam hiç havamda değilim.

kırmızı takım

Kaptancım Aijoo

Elhan
dolunaydagel
fesang
SonsuzUmut
bluegreeneyes
aypare ackerman
askrhpozitif

Canlar muhteşem bir hafta diliyorum

Eline sağlık kaptancım

Kahve __Kokusu ayyy o ne güzel kilo öyle ben de istiyorum :))
Ben de ben dee

Tabi tabi bu akşam arkadaşıma gidiyorum, sence bende o göz var mı. Şekersiz 21 gün yapmis insanim 1 hafta tutamammi kendimi
Helalll kaptan

Sağol canım benim inşallah 8 leride görürüm sonra 7 leri sonra 6 ları
İnşallah

Ben de deliler gibi acı biber turşusu yedim sırf tuvalet için ama daha yemeyeceğim. Midem delinecekti resmen yine de işe yaramadı
bende 2 gün ardı ardına yedim acı biber turşusunu dilim dudağım kabardı ama wc de yok anacım işe yaramadı biz direk sabah aç karnına zeytin yağı mı içsek sıcak suyla diycem sabah troid ilacı yüzünden öyle şeyler yapamam

Gün-de 1 fincan yeşil çay içiyorum turşu çok nadir yerim spor gün de 40dk yürüyüş yapıyorum görünürde var zayıflamam sıkılastim sanirim ama tartı da malesef
Bu hafta gidecek o zaman

Tabi bugün cuma. Herkes cokoprens yemeye gitti. Pasif olanlar çokoprens değil prensi yiyor kesin.
Ben de sütlü kahve içiyore

Sabah tartıldım ama resim yok. Tam bir rezillik. 61,6 kg.
Rezillik derken?

aaa sırf bunun için bile olsa zayıflanır yaza kadar çok güzel gider bikini de o kadındakinden daha güzel durur üzerin de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…