Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ciktigin zaman alırsın abla kahveleri 🤗
Gercekten yilbasindan sonra ne yapacağız Allah yardimcimiz olsun
ben çıkmam daha hava soğuk oğlanla babasını hep yolluyorum markete onlar alsın ,kahve bitmedi ama az kaldı azalınca bile alışmışız ya hepimiz hemen yenisini alalım garanti dursun huyumuz var :) yılbaşından sonra yedek yada garanti lafını etmiycez bitince alıcaz her şeyi artık , yada cümbür cemaat oynatmaya az kaldı doktorum nerde diye oynıycazzz:KK53:

Hiç öyle bir niyetim yok. Özellikle dün gece eşim yüzünden tozuttum. Bı gaz verin kendime geleyim. Soluğu 90 da almayayım. 😭
tövbe de gülüm yaaa allah korusun 61 senin sınırın bunun üzeri yok olmaz imkansız aklından bile geçirme şimdi ilk hedef tekrar 50 li rakamları görmek gerisi hızlı gelir zaten , o eşine de söyle yiyip içmesin seni de tozutturmasın hastalıkta sağlıkta diye imza attı seni desteklesin yaavvf

bizim yemeklere alışır oğlan kızı alıp getirsin de :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
ben ona bildiğim tüm mamaları yaparım kiii:KK8:
Ayneeen pirinçli yumurta da neşmiş sucuklu tereyağlı yiyecek ekmek banacak işte o kadarrr :KK70:

Neyin var :KK43:

Sen 32 yaşında misin ya enerjiden 23 falan sandım nedense tam tersi rakamlarr
Aynen :KK70: sağol bebeğimmm 😍😘

2 papaz 1 kız sinek 7 li sende ?
söylenmez öyle herkese :sus:

Bende kasli çocuklar var :KK70:
Kız çıktılarını mı aldın :KK70:

ben çıkmam daha hava soğuk oğlanla babasını hep yolluyorum markete onlar alsın ,kahve bitmedi ama az kaldı azalınca bile alışmışız ya hepimiz hemen yenisini alalım garanti dursun huyumuz var :) yılbaşından sonra yedek yada garanti lafını etmiycez bitince alıcaz her şeyi artık , yada cümbür cemaat oynatmaya az kaldı doktorum nerde diye oynıycazzz:KK53:
Yoooo benim canım memleketimi söyleyelim 😂😂😂

hahahhaha Cordelia Cordelia senin bikiniye baktık ya şimdi kk nin altında sağın da solunda bikini modelleri var tredyolunkiler bir tanesi seninkine benziyor fiyatı da 500 tl den 10 kuruş eksik , bak kendin için olmazsa bikinin parasına acı aldığın fazla kiloları ver gülüm yaza daha da pahalanır bunlarrrrr:rolleyes:

hahahhaha Cordelia Cordelia senin bikiniye baktık ya şimdi kk nin altında sağın da solunda bikini modelleri var tredyolunkiler bir tanesi seninkine benziyor fiyatı da 500 tl den 10 kuruş eksik , bak kendin için olmazsa bikinin parasına acı aldığın fazla kiloları ver gülüm yaza daha da pahalanır bunlarrrrr:rolleyes:
Tamam tamam korktum zaten hemen diyete başlıyorum. 😂😂😂

Ayneeen pirinçli yumurta da neşmiş sucuklu tereyağlı yiyecek ekmek banacak işte o kadarrr :KK70:

Aynen :KK70: sağol bebeğimmm 😍😘

söylenmez öyle herkese :sus:

Kız çıktılarını mı aldın :KK70:

Yoooo benim canım memleketimi söyleyelim 😂😂😂
olur onda bile oynarız ki :KK48:

Mavi takımın güzelleri 💙💙
bu hafta beraberiz .. :KK68: :KK68: :KK68:
billikte güzel kilolar vereceğimize inanıyorum. menulerimize adımlarımıza dikkat ederek başarabiliriz , birlikte
cok güçlüyüz 💪

başarılar diliyorum bol eksiler
💙💙💙 MAVİ T A K I M💙💙💙💙

@60kiloyum
pastelfit pastelfit
@masal_19
@limonlutarcinlikek
@Sonsuz umut
@masal3487

Sarı takım: @Zipzip- @Korkuluanne
sizlere de şimdiden katkılarınız için teşekkür ediyorum iyiki varsınız 😍😍
Kaptanım güzel bir hafta olacak inşallah😍

Temizlik sayfasi yapalim 🙈🙈🙈
Sakın haa😂😂😂
Tamam mavi takım cam, kırmızı takım yer ekibi. Haydi sarı bezler havaya. 🥳🥳🥳😂😂😂
Hayıııır😂😂😂
4250 almadan eridi abla en az 10 bin olması lazim
Yakında kendilerinede yuzde 100 zam yaparlar 😅😅
Haberleri seyrediyorum, içim şişti.
Tamamdır kaptanım :rapci::rapci:
Ya ya ya şa şa şa mavi takım çok yaşa, la la la la laaaa😁😁😁😁
MasterFit Yarışması 14.Etap
Kırmızı TakimKilo
1@AijooKırmızı Kaptan67.1
2 Elhan Elhan Kırmızı70.8
3 Diyet Salata Diyet Salata Kırmızı64.0
4@dolunaydagelKırmızı89.0
5@fesangKırmızı63.4
6@Sonsuz umutKırmızı64.75
7@bluegreeneyesKırmızı73.9
8 aypare ackerman aypare ackerman Kırmızı-Sarı
9 askrhpozitif askrhpozitif Kırmızı-Sarı
Mavi Takım
1 Kahve __Kokusu Kahve __Kokusu Mavi Kaptan56.15
2@60kiloyumMavi83.9
3 pastelfit pastelfit Mavi69.7
4@masal_19Mavi57.7
5@limonlutarcinlikekMavi58.2
6@masal3487Mavi69.1
7@Zipzip-Mavi-Sarı
8@KorkuluanneMavi-Sarı
Eline sağlık canım🥰

Tamam tamam korktum zaten hemen diyete başlıyorum. 😂😂😂
hazır başlamışken minnacık da dikine karın kası yap kızzz ne güzel olurrrr:KK36:
bak ben baş örtülüyüm yüzme de bilmem denize v.s. de öyle uzaktan uzaktan bakanlardanım ama madem bikini giyeceksin nette tv de görüyoruz ya pek hoşuma gidiyor hafif dikine karın kası olan hatunlar onların ki gibi sen de yap kası senin neyin eksik onlardan :KK19:

X