Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Cok almadim.abla yaa hangi birini stok yapacağız ki
Kahve aldim 11.90 di 4 paket :)
Dogru duzgun birsey almadık 1000 lira tuttu
çok iyi denk gelmiş kahveleri iyi yapmışsın ,ayy ben yine kahve almayı unuttum iyi miii
geçtiğimiz hafta 2 kez damacana suya zam geldi, süte de 2 zam yapmıştı teyze en son kilosuna 2 tl zamdı, bakalım yarın gelecek süte yine zam yapmış mı diye bekliyorum
bu gidişle bu gün bin tl ye alınanların bir kaç hafta sonra yarısını alamaz olucaz

Ciktigin zaman alırsın abla kahveleri
Gercekten yilbasindan sonra ne yapacağız Allah yardimcimiz olsun

Bende bugün anneme geldim kızlar, bugün hesabımı pasifleştiricem, biraz kalicam, aktif olamayacağım, eve geçince gelirim, hakkınızı helal edin
Görüşürüz canım kib

Böyle diyen tatlı kızların kalbinde bir prens yatarmış Tesekkur bitanem Allah bahtını açık etsin. Sana çirkin şansı versin
Amiiin bakalım ya ☺
Senin de güzel gönlüne tatlı diline göre gelinler versin Rabbim inşallah

1 gram altin 1000 TL oluyor
kız deme az önce kocadan şakayla karışık azarı yedim tam geçen ayın 17 sin de ben evi aldım dolar altın ne varsa bozdurdu benim adam ödemeden 1 gün önce, dolar 10.15 den bozdurmuş evi aldığımız gün 13 tl yi gördü şimdi de aldı başını gidiyor koşa koşa gittin ev aldın ama bu gidişle emekli olamam ki gidip oturalım bir de oranın aidatını yakıtını ödüyoruz diyor , kendini fas fakir hissediyor garibim
şaka maka da içime oturuyor resmen her dediğin de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…