Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Amin inşallah tüm çocuklarımız torunlarımız sağlıklı huzurlu ve mutlu yaşasınlar.
İşin şakası tabi öyle dediğime bakmayın yaşımı hiç göstermem zaten büyük avantaj oluyor bizim adımıza.
Tırun cidden farklı bişey hep derler ya o başka diye cidden öyle.

Mutlu haftalar ablacım

Kırmızı kaptanlık hayırlı olsun canım

buyur cancağızım
ne yapan kız nasılsın sen olmayınca tek gündemden eksik kaldık sanma resmen topiğin enerjisel titreşimi aşağı indi yavvfff bir daha gün için de 3-5 saatten fazla ortadan kaybolma gülüm yaaaa,, hepimizin gözü seni arıyor bir şey mi oldu hasta mı diye evhamlanıyoruz vallaha

Zaten o yetiyorki abla. Benim demek istedigimde o. Kizim babannesini cok sever çünkü ilgilenir her turlu sadece yedirip icirmez oyun oynayir konusur. Annem oyle degildir mesela oynamaz cocuklarla. Halbuki kv ile arasinda 2 yaş var
aaaaa bazısının fıtratından gülüm demek ki sevgisizlik olarak düşünmez inşallah çocuklar
annemi erkek kardeşim geçen gün tokat a evine götürdü , dedim annem sizin eve girer girmez video çek senin oğlan mamanne mamanne diyip duruyormuş bakayım ne tepki verecek anneme , bunlar gitti video çekmişler ardı ardına attı annem yerde oğlanla boğuşuyor oynuyor gülmeler çığlıklar hava da uçuşuyor , annem hep öyleydi , gerçi ben de kedi olup dizlerimin üstün de yeğenlerin peşine miyavlayıp kovalıyorum hala

Zaten seneler öyle hizli geciyorki yaşımı unutuyorum bile

Ruh yaşım onceden 35 di şimdi 38 oldu
mefkuşum yaaa seninle yazışmayı özlemişim ben
dönem dönem kaç yaşın da hissettiğimiz değişiyor, beden zamanla deforme olabilir ama ruh asla yaşlanmaz

aminnnnnn
zaten şimdi kimse de kolay kolay 55-60 ından önce kırışıklık bile olmuyor insan nesli değişiyor , bir tane japon modacı kadın var 70-71 yaşlarındaydı yanlış hatırlamıyorsam 72 de olabilir bikinili fotoğraflarını paylaşmıştı inanamamıştım, görsen 30 yaşından fazla değildir dersin hatun afet gibiydi vallaha manken gibi vücudu vardı, tabi incecikti :))

Maalesef abla. Benimle de oynamadi zaten
Eskiden herşey cok farkliydi cnm
Kizlar daha evliligin ne oldugunu anlamadan anne oluyordu
Kadinlarin yükü cok daha fazlaydi
Şimdiki gibi internet de yoktu ki, kendilerini gelistirsin
Misal ben 19 yasinda 3 küçük cocukla, cocuk yetistirmekten bihaberdim
Erkekler desen onlar ayri dünya :)) Ne kadina yardim eder ne cocuklarla ilgilenir

Kadin bunalimlardan bunalim beğensin

Ben de kendi cocuklarimla oynamadim ama torunlarla oynuyorum :)

Genelde öyle derler cnm, tam bilemiyorum
Annene de maşallah
bizim genler hep derim ya değişik , 65 den önce kaz ayağı olan yok (az annem geçen seneden beri çökmüş) teyzelerim annemin halası v.s. hepsinin pasparlak cildi var (ben hariç,, sigaradan az soldum )
bu hatunlar geç kırışıp geç menopaza giriyor hep genlerden demek ki

sen daha çocuk yaşta 3 çocuk büyütmüşsün maşallah çocuklar ev koca nerde oynayacak vakit mi varmış mefkuşum , annem torunlarla oynuyor ama bana terlik fırlatıp dururdu allahtan ıskacıydı

Zaten kalabalik değiliz artik gerek yok bu kadar ugrasmana. Hatta bence adımlarıda haftalik baz almali, haftasonu hafta içi diye ugrasma
Ayri ayri hesap isi daha kolay canim rakamlar buyumeden hesapliyorum
Adıma beni de ekle istersen kaptanım böyle fasulyeden olmak bana göre değil
Eklemisler canim :)
Evet sanirim kalmadı

Zipzip- kaptanimi seçtim.

Listede yazmiyor ama @askrhpozitif te adima katilmak istedi
Ben maviye geçmişim olsun diger kizlarda eminim ki guzel adimlar atacaktır

Bana bir tane hazırla
Hayirli olsun kaptanlarim bu basarilar diliyorum her ikinize de

mefkuşum yaaa seninle yazışmayı özlemişim ben
dönem dönem kaç yaşın da hissettiğimiz değişiyor, beden zamanla deforme olabilir ama ruh asla yaşlanmaz
Aynen cnm duygularimiz karsilikli

Birazdan işe gidecem
Kadin 94 yasinda ama saçı başı hep yapili
Disari cikmasa bile kiyafetleri hep düzgün, uyumlu
Ojesi bile eksik degil

Bakima bakarsak ben 94, o 50 yasinda

sen daha çocuk yaşta 3 çocuk büyütmüşsün maşallah çocuklar ev koca nerde oynayacak vakit mi varmış mefkuşum , annem torunlarla oynuyor ama bana terlik fırlatıp dururdu allahtan ıskacıydı
Simdi cocuklarin poposuna bi vursan psikolojisi bozulacak diyoruz cnm eskiden cahillikde atış serbesttti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…