Popüler Konu LenaG ile MasterFit

buyur cancağızım
ne yapan kız nasılsın :KK74: sen olmayınca tek gündemden eksik kaldık sanma resmen topiğin enerjisel titreşimi aşağı indi yavvfff bir daha gün için de 3-5 saatten fazla ortadan kaybolma gülüm yaaaa,, hepimizin gözü seni arıyor bir şey mi oldu hasta mı diye evhamlanıyoruz vallaha
😘 Allah razı olsun. Elimden geleni yaparım canım sağol. Burada kim olmasa eksikliği hissediliyor. Herkesin Yeri özel ve ayri. ♥️♥️♥️

Abla sen nerden baktin daha burda zamlanmamis
22 liraya kotex aldim 😅😅😅
benim evin köşe de torku nun marketi var , kasiyer kız daha dün etiketleri ben yeniledim abla dedi dün 20 küsür lirayken değiştim 47 tl oldu , bu gidişle eski yöntemlere dönücez galiba abla dedi
bu gün zamlanmamış olabilir ama yarına bilemem çokça alsaydın , bende yakında ki bime gittim yarım saat önce 7 li olanlardan 5 paket aldım 8.75 e başka yoktu alacaktım daha :))))

Screenshot_20211217-154836_Chrome.jpg

benim evin köşe de torku nun marketi var , kasiyer kız daha dün etiketleri ben yeniledim abla dedi dün 20 küsür lirayken değiştim 47 tl oldu , bu gidişle eski yöntemlere dönücez galiba abla dedi
bu gün zamlanmamış olabilir ama yarına bilemem çokça alsaydın , bende yakında ki bime gittim yarım saat önce 7 li olanlardan 5 paket aldım 8.75 e başka yoktu alacaktım daha :))))
Cok almadim.abla yaa hangi birini stok yapacağız ki 😔😔
Kahve aldim 11.90 di 4 paket :)
Dogru duzgun birsey almadık 1000 lira tuttu 😔😔

Aynen cnm duygularimiz karsilikli 😍😍😍😍

Birazdan işe gidecem
Kadin 94 yasinda ama saçı başı hep yapili
Disari cikmasa bile kiyafetleri hep düzgün, uyumlu
Ojesi bile eksik degil 😅

Bakima bakarsak ben 94, o 50 yasinda 😂😂😂😂
vaavvvvv maşallah teyzeye yaaa topuğuma tüküresim geldi :KK70::KK70::KK70::KK70:
sana kolay gelsin mefkuşum

X