Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Allah gönlüne göre versin abla. Genç anane babanne olmasi gelinler için avantaj oluyor
kız banane geline avantajından ben torunla oynayıp koşturmak için yaş gençken babanne olmak istiyorum gelinin evi düzeni işi beni ilgilendirmez toruna da sırf sevip oynayacak kadar bakarım ha bir de mamasını yemeğini yediririm severim öyle şeyleri ama alt değişmesi gün boyu bakması dersen bananeeee daaaa

Ben yaşıtlarıma göre cok erken büyüdüm. 5. Sinifta sutyen takmaya basladim. Regl oldugumda 12 yaşımı doldurmamiştim bile. Bende o yuzden yaşım 50lere gelmeden regl biter diye düşünüyorum..
Hesapladim şimdi 2005te aralik ayinda olmuştum. 11.5 yaşındayken olmuşum

Ben yaşıtlarıma göre cok erken büyüdüm. 5. Sinifta sutyen takmaya basladim. Regl oldugumda 12 yaşımı doldurmamiştim bile. Bende o yuzden yaşım 50lere gelmeden regl biter diye düşünüyorum..
Ben 12 yasinda olmustum
48 gibi de kesildim
Kizlar anneye ceker derler cogunlukla
Kişiden kişiye degisebiliyor ama 45 den sonra basliyor

Zaten o yetiyorki abla. Benim demek istedigimde o. Kizim babannesini cok sever çünkü ilgilenir her turlu sadece yedirip icirmez oyun oynayir konusur. Annem oyle degildir mesela oynamaz cocuklarla. Halbuki kv ile arasinda 2 yaş var

Yorgan atmalar fazlasıyla mevcut canım. Psikolojik etkisi az olsun da sıcak basmalarini idare ederim...ayağımın biri açıkta gece yatarken.
Bende hala var ondan sol ayak dışarda hep
Kesinlikle öyle bilmediğimiz neler varmış meğerse
O belli olmaz bence tamamen kadının yapısıyla hayatıyla psikolojik durumuylada alakalı bence.

benim kalbim yanılmaz hissediyorum her bir şeyi senin ki gibi
kız mefkuşumm 50 yaş ne, nerden uydurdun 49 sun sen hala 5 sene daha da 49 kalacaksın daaaa
Zaten seneler öyle hizli geciyorki yaşımı unutuyorum bile

Ruh yaşım onceden 35 di şimdi 38 oldu

Oy gurban olduğuumm ne güzel motivasyon bu eline sağlık

Filiz ablanın msj bu gözü üstünüzde bu artılar olmamalıydı burada bir kisiye yüklendik aynı tepkiyi diğerleride almalıydı
Filiz kaptan is watching us everywhere
Mutfakta markette pastanenin önünden geçerken aldığımız taze elmalı kurabiye kokusunu içimize çekerken köşeden bizi izliyiii

Zaten o yetiyorki abla. Benim demek istedigimde o. Kizim babannesini cok sever çünkü ilgilenir her turlu sadece yedirip icirmez oyun oynayir konusur. Annem oyle degildir mesela oynamaz cocuklarla. Halbuki kv ile arasinda 2 yaş var
Bu birazda karakter meselesi cnm

Torunu olduğunu hiç bilmiyordum.
Benimde 1 tane kızım var torunda kız 3,5 yaşında şimdi.
Bende 57 yaşındayım yaşlandım artık:))
Herşeyin hayırlısı olsun nene olmak çok keyifli cidden .
maşallah allah sağlıkla büyümesini nasip etsin ne tatlıdır şimdi dili de papuç olmuştur benim yeğenlerden biri de 4 yaşın da zilloşumm bal kaymakkk dilli düdüğüm

aşk olsun 57 yaşın da yaşlandım denir mi hiç 65 yaşın da da yaşlandım denmez , bence kadının hayatının tadını cesurca korkusuzca kimseye hesap vermeden , eleştirilmekten korkmadan özgürce yaşadığı zaman dilimi 60 yaşından sonra tam nirvanaya ulaşıyor
benim annem ilk torununu 34-35 yaşın da kucağına aldı, son torunu 2 yaşın da bir de yolda daha doğacak var annem torunlarını görünce resmen gençleşiyor büyüğü şunu sever onu pişireyim küçüğü şunu ister yapayım diye mutlu mutlu dolanıyor annemde ki torunlarıyla olduğu zaman ki gözünün ışıltısına hayranım ve ben hala gencim diyebiliyor çok şükür ki çok ağır şeyler yaşadı hayatında , hastalıklar da var biraz , annem yine de mutlu :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…