Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Canım geçen sene 24 Kasım'da adet olmuştum 11 ay geçti sonra geçen Ekim' de yine bir regl durumu oldu. Jinekolojiye gidecektim kaldı öyle... Sıcak basmalar ani öfke, huzursuzluk, alınganlık gibi durumlar oluyor bende. Sanırım dediğin acılar bunlar....
Sen birde benden yaşça daha küçüksün,bu ara kanamalar oluyor zaten.
Tam 1 yıl olunca tam menapoz döenmine giriyorsun.
Kafamı buzluuğun içine soktuğumu biliyorum yani.
Yerli yersiz zamanlarda kızarmalar filan kıiın bile ateş basmalar yorganlar atmalar hep böyltdi.
Arada gene bastırıyor bende.

ben bir markete bir daha gidip geldim seçimler de tamamlanmış her iki takıma da hayırlı uğurlu bol eksi rakamlı bir hafta olsun inşallah :KK36:
Aijoo Aijoo @Kahve __Kokusu
Teşekkürler abla İnşallah
Herkese hayırlı uğurlu olsun inşallah 😘 secmelerin bitmesini bekliyordum size bir dey sormak istiyorum.dalaman/Muğla hakkında bir bilginiz var mı acaba nasıl bir yer iklimi nasıl yaşamak ve okullari nasıl.ben int.bakiyorum araştırıyorum sizin de bilginiz var ise paylasirmisiniz
Muglaya tatile gittim. Cennet gibi bir yer. Okul için birşey diyemem. Fethiyeyi cok begenmemiştim ama marmaris, datça harikaydi

mefkuşum benim gönlümün sultanıdır kk de en çooook sevdiğim ilk kişidir genç babanne ve eski yarışma gurupların da en sevilen kaptan olarak da bilinir gönlü okyanus kadar güzel ve büyük sevgi doludur benim bacımmm:KK36:
bak seni nasıl da fark etti hemen , çünkü sen de sevgi pıtırcıklarımızdansınn:KK74:
Senin kalbin bu kadar güzel olmasa, bu kadar güzel gormezdin canimin içi 😍😍😍😍😍😍
hoş geldin didim arka sayfalarda görmedin mefkuşum bir tanem kalp atışımm:KK200::KK200::KK200:
gitti şükür her ne kadar dün benim sıpa ingiliz kursundan ilk kuru geçememiş olarak gelip babası eve gelene kadar stresten bana sarıp yerin de duramasa bile ben gayet sakin ve negatifliğimi güzelce attım bir kaç gece kendimle uğraşıp nefes zihin eğzersizi ile halettim gitti çok şükür
sen de de vardı mefkuşum , ikimizin ruh halide çok iyi olmazsa buralara pek uğrayamıyoruz , sen de inşallah toparladın da geldin değil mi can paremmm
Gormedim cnm 😐

Ohhh cok şükür sevindim senin adina
Bende bir parca daha iyiyim
Biraz kendimle ilgilensem eminim daha iyi olacam
Yoksa babannemi bende anneanneyim ne güzel
Hosgeldin tatlim 🌹

Evet babaanneyim 🤗
Ben 50 yasindayim 3 cocuk 2 torun var
Bebisler 4-6 yasindalar
Almanyada yasiyorum

Senide taniyabilirmiyim 😁

Herkese hayırlı uğurlu olsun inşallah 😘 secmelerin bitmesini bekliyordum size bir dey sormak istiyorum.dalaman/Muğla hakkında bir bilginiz var mı acaba nasıl bir yer iklimi nasıl yaşamak ve okullari nasıl.ben int.bakiyorum araştırıyorum sizin de bilginiz var ise paylasirmisiniz
Orda yaşayan tanıdıklar var ama hiç sormadım nasıl bir yer diye memlekete geri dönmüşlerdi şimdi tekrar Dalaman'a yerleşmişler bu sene kuzenimde üniversite okumak için oraya gitti

evet babanne 2 tane kuzusu var büyük oğlununkiler , sen de torun kaç tane , kaç yaşındasın ben de torun istiyorum, tabi önce mümkünse koreli sevimlisinden gelin istiyorum benim 1 tane oğlum var şimdi 20 yaşın da 3-4 seneye evlense hayırlısıyla ben de 45-46 yaşların da babanne olurummmmm yihuuuuuu:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Allah gönlüne göre versin abla. Genç anane babanne olmasi gelinler için avantaj oluyor 😂

evet babanne 2 tane kuzusu var büyük oğlununkiler , sen de torun kaç tane , kaç yaşındasın ben de torun istiyorum, tabi önce mümkünse koreli sevimlisinden gelin istiyorum benim 1 tane oğlum var şimdi 20 yaşın da 3-4 seneye evlense hayırlısıyla ben de 45-46 yaşların da babanne olurummmmm yihuuuuuu:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Torunu olduğunu hiç bilmiyordum.
Benimde 1 tane kızım var torunda kız 3,5 yaşında şimdi.
Bende 57 yaşındayım yaşlandım artık:))
Herşeyin hayırlısı olsun nene olmak çok keyifli cidden .

Yerli yersiz zamanlarda kızarmalar filan kıiın bile ateş basmalar yorganlar atmalar hep böyltdi.
Abla peki ilk kaç yaşında regl oldunuz, erken mi menapoza girdiniz normal miydi

Yorgan atmalar fazlasıyla mevcut canım. Psikolojik etkisi az olsun da sıcak basmalarini idare ederim...ayağımın biri açıkta gece yatarken. :KK48:

Gormedim cnm 😐

Hosgeldin tatlim 🌹

Evet babaanneyim 🤗
Bebisler 4-6 yasindalar
Almanyada yasiyorum

Ne mutlu sizlerede allah bağışlasın.
Bende 57 yaş 1 kızım 1kız torun var 3,5yaşında

Gormedim cnm 😐

Hosgeldin tatlim 🌹

Evet babaanneyim 🤗
Bebisler 4-6 yasindalar
Almanyada yasiyorum

benim kalbim yanılmaz hissediyorum her bir şeyi senin ki gibi :KK74::KK19:
kız mefkuşumm 50 yaş ne, nerden uydurdun 49 sun sen hala 5 sene daha da 49 kalacaksın daaaa

@fesang ve @60kiloyum emekleriniz icin teşekkür ederim♥️💙♥️💙♥️💙♥️

Kazanan takim mavi takim @60kiloyum Tebrikler :KK73::KK73::KK73:

MasterFit 13.Etap
Kırmızı Takım10 Aralik17 AralikFarkYuzde
@fesang62.163.4+1.3-2.09
@fittanne87.487.9+0.5-0.57
@masal348769.969.10.81.14
@Korkuluanne66.666.9+0.3-0.45
@Kahve __Kokusu56.456.150.250.44
@masal_1957.857.70.10.17
-0.23
Hafta sonu adim avantaji%1
Hafta içi adım avantaji%1
Kırmızı Takım Ortalaması%0.11
Mavi takim
@60kiloyum85.483.91.51.76
@dolunaydagel89.389.00.30.34
@limonlutarcinlikek60.158.21.93.16
@LADY VEGA61.861.40.40.65
@sulisim55.554.51.01.80
Aijoo Aijoo 69.767.12.63.76
1.91
Duzenli menü bildirim avantaji%1
Mavi Takım Ortalaması%2.08
@eceboce66.365.70.60.90
@Bal0ncuk63.6562.90.751.18
@Sonsuz umut6564.750.250.38
Diyet Salata Diyet Salata 62.664+1.4-2.24
HanimKelesimiGetir HanimKelesimiGetir 62.35
@aytozuvegece85.1841.11.29
@bluegreeneyes73.673.9+0.3-0.41
@pastel3469.7
Eline sağlık kaptancım 😍

Afiyet şifa olsun abla

Önce ki hafta migi ye bir dünya saydıkda bu kilo nasıl olur diye bu hafta gördüğüm kadarıyla baya artı var takımda olduğunuzu unutuyorsunuz galiba kıslar hem kendinizin motivasyonu düştü hem de aynı takımda yarıştığınız takım arkadaşlarınız burada takıma giriyorsanız bireysel degildinizdir artık.

Siz belki takımı sallamıyor olabilirsiniz ama baska arkadaşınız bunu çok ciddiye alıp takımı birinci olsun isterken aynı çabayı diğer arkadaşlarında göremediği için haftaya 0 motivasyon başlıyor. Eğer gercekten adımlara menülere ve kaçamaklara dikkat etmeyeceksiniz takımlara girmeyin diğer insanların emeklerine yazık çünkü :kızgın:
Canım ben sarıya girmiştim şehir dışına ve güzel yemekli yere gideceğimiz için 🤗 ama artık max dikkat :KK66:

Öğlen menüm👇Bu arada bişey farkettim. Mlife yulaf vardı bende, 2-3 dk sütle kaynatıp bırakıyodum soğuyana kadar lapa oluyodu. Bugün Eti vitalif açtım. Aynı şekil yaptım, lapa olmamış sütlü sütlü yarı lapa. Demek bunlarında markası farkediyo. Neyse ben bunu sütlaç niyetine yiyiyorum😍
Afiyet şifa olsun 😘

Baştanda demiştim sizlerden tüyo alacağım diye,iyide oldu aslında hepnizden bişiler kapıyorum öğreniyorum.
Aynen hepimiz bir şeyler vğreniyoruz 😍

X