Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bir haftada 1.3 kilo aldım yani kesinlikle sistigimin farkındaydım ama bu kadar beklemiyodum
WC den kaynaklı ödemdir canım. Üzülme. pazartesi eksisinin gideceğini düşündüm ama bu kadar artı geleceğini düşünmedim. Haftaya toparlarsın.

63.4 ama moral bozmuyorum dimi Zipzip-
Moral bozmak yok kaldigin yerden devam
Wc ye ciktiktan sonra yediklerini cok azaltma canim tek ogunlerde seni olumsuz etkiledi
Normal zamanda wc sorunu yaşamazken ramazanda etkileniyorum mesela yemek saatlerinin degismesi ,az yemek hepsi etkiliyor
Wc yok ama 5 günde 500 gr fena değil
Eki Görüntüle 2971474
5 gunde guzel eksi tebrik ederim abla

Masterfite katilmak ister misin 5 gun adim atmaya calisiyoruz tek farki o

Moral bozmak yok kaldigin yerden devam
Wc ye ciktiktan sonra yediklerini cok azaltma canim tek ogunlerde seni olumsuz etkiledi
Normal zamanda wc sorunu yaşamazken ramazanda etkileniyorum mesela yemek saatlerinin degismesi ,az yemek hepsi etkiliyor
Evet canım kesinlikle öğünlerimi düzene sokacağım. O kadar azaltmak da çok etkiledi. Her zaman uygulanabilecek beni diyetten biktirmayacak yemekler yiyeceğim

Hımmm neymiş o, en az kaç adım olmalı

Geçen Cuma 87.4
Bu Cuma 87.9
Fark +500

Tekrardan özür dilerim en kısa sürede toparlayacağım artık
Bu hafta yarışmaya katılmayacağım canım Zipzip- çok yorgun hissediyorum kendimi kafa olarak vücut olarak..
Daha hafif beslenerek arada yürüyüş yaparak toparlamaya çalışacağım..

fesang Zipzip-

Eklentiler

• A191E6FB-9D72-4E8E-9D45-F75BB6B44FC6.jpeg
    55 KB · Görüntüleme: 13
Canım ben de artı geldim hem de ne artı
Bu hafta toparlarız hiç moral bozmayalım

Tamam canim ust uste temizlik ve misafir yordu seni bu hafta

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…