Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Guzel o zaman abla kolaylikla tamamlarsin

Yok canim yaa ne ayibi olacak

Meslegini yapamadigin icin mi ogretmen oldun canim
Sizin atama puanlarida cok yuksek
Evet acayip yuksek. Aslinda bu alanin ogretmenliginjn universitesi yok o nedenle gida muhendisliginden mezun olanlar ogretmen olabiliyorlar. Tabi formasyonu olanlar. Ama artik formasyonda kalkti kpss puani da cok yuksek o nedenle bolumun onu tamamen kapali(bende aciklamiim dedim sonuna kadar anlattim :) )
Kim vurduya gitmiş canim
Söylemiyorlar.

Bizim bolumdede formasyon alip tarim liselerinde öğretmen olabiliyorsun ama ben ekonomi mezunuyum daha cok tarla ve bahce bitkileri mezunu olanlar icin ogretmenlik kadrosu vardi dusunmedim bende

Elhamcım kilona dikkat et sana yaklaşıyorum, her an geçebilirim
Gun icinde yogun olurum diye erkenden yapayim dedim :))
İyi yapmışsın sonra fırsat olmayabilir. İşte tam da bu yüzden ben spora geçiyoruuuum. Daha Elhan’ı geçicem çok işim var

Gecen hafta 69.9
Bu hafta 69.1
Fark -800
Yuzde %1.14

Hedefim -1 di tutturamadim ama yine de eksi olmak harika.

Bu arada uyku duzeni kilo vermeyi asiri etkiliyormus,bu hafta kizimdan dolayi on iki,bir den once uyumadim onunda etkisi oldugunu dusunuyorum.

Zipzip- masterfite katilmadan devam etmek istiyorum,cunku haftasonu yuruyuslerim aksiyor gruplari kotu etkilemek istemiyorum ama devam edecegim insallah

Elhamcım kilona dikkat et sana yaklaşıyorum, her an geçebilirim

İyi yapmışsın sonra fırsat olmayabilir. İşte tam da bu yüzden ben spora geçiyoruuuum. Daha Elhan’ı geçicem çok işim var
Oooo beni kimler geçmedi tatlım .
Amma velakin bu sevincin çok kısa sürecek. 10 kilo verip gelecem yanına veeee nihahaha diyecem Pasteeeel pabucu yarımmmmmm .

Tamam canim eksin cok guzel tebrik ederim

Eger dis yaparsan normal sosun tadini aliyor canim

Yok canim. Nohuttan dadenemistim bir ara o normal kalorili yani. Yulafin normalde atilan kismindan yapilmis anlafigim kadariyla. Acayip lif dolu ici. Tadi harika degil amacok asiri kotu de degil yani.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…