Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Küçük 3 yaş 3 aylık büyük 6 yaş 4 aylık canım benim ki bir babası 2 ablası ben 3 numeroyum onun için küçüğü şuan için kreşe yollayamam canım malum fiyatlar el yakıyor
cnm sen öğretmen miydin sen mi uzaktan eğitim veriyorsun büyük kızın mı alıyor okul karantinada mı cnm ya da sen öğlenci öğrencilere mi eğitimveriyorsun çok soru oldu ama

tam bir perşembe menüsü

cnm sen öğretmen miydin sen mi uzaktan eğitim veriyorsun büyük kızın mı alıyor okul karantinada mı cnm ya da sen öğlenci öğrencilere mi eğitimveriyorsun çok soru oldu ama
Yok canım ben lise mezunu uniye hazirlanmaya hazırlanan bir ev hanımıyım okul değil de bizim öğretmenimiz covid geçiriyor önce ki hafta esi pozitif kendi negatifti çocuklarına esi baktığı icin 1 hafta rapor almıştı pazar günü onun testi de pozitife dönmüş 2 haftadır evdeyiz önümüzde ki haftayla 3 hafta olacak çok zormuş gercekten uzaktan egitim

ayy gerçekten zor canım Allah kolaylık versin o da ablasının yanında oturup resim filan mı yapsa

Internette gordum gecen zero kalori noodle diye satiliyor. Koca bir tabak haslanmis makarnave toplamdasadece 9 kalori. Tadi da fena sayilmaz yani
Yaa makarna nasil 9 kalori ya? Acaba nohut unundan falan mi yapiliyor?
Yahooooo

Burdayıım Sebastianınız burda

Canım ne özrü kusuru çok geçmiş olsun
Hosgeldin canim
Cnm şu zeytinyağlı kuru kayısıyı denedin mi? Sen paylaşmıştın burda tarif

Canım geçmiş olsun

Canım yerinde yap
Ay oyle de sayiyormus adinsayar. Benin kafam basmadi
58dedigime bakma canim sadece1 sabah 58.9 gordum ama yarin oyle olmayabilir
Birde cuma erken saatte kalkicam buyuk ihtimalle fazla cikarim. Cunku benim tartildigim zaman afedersin tuvalet islemi bitip midem boskendi. Erkenden okula gidecegim icin hemen tartilmam lazim

16aralik persembe
Oglen 12.45
4 yk kurufasulye
1 tam tahilli ekmek
4 parmak eninde biberli ekmek

Ara
2 bardak nescafe

Aksam 19.30
1 kepce kuru fasulye
1 kase yogurt

Ara
Filtre kahve

2 l su
Adim konusunda cok performans gosteremiyorum malesef
Sabah butun evi temizledim ama tel cebimde olunca hic rahat edemiyorum, okuldada tel yanimda olmadan yurudum ama sanirim yine de 8000i tamamlayamazdim

60kiloyum Zipzip-

Eklentiler

• Screenshot_20211217-035442_Pedometer.jpg
    67 KB · Görüntüleme: 10
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…