Popüler Konu LenaG ile MasterFit

canım dikkat et takviyeni al bol limonlu ılık su da iç üşütme canım 2 kat da maske aman :KK43:

😍 😘

cnm yerel satıcılara baktın mı? en çok zarar eden onlar çünkü zamlı satamıyorlar,insta da filan bulabilirsin
ya da tanıdık varsa,memleketinde vs

tokyo ghoul izledin mi cnm? ben çok ağladım

death note cnm izlemediysen :KK66:

ben alamaz mıyım :spor:

hayali canım hayali :lülülü:
Sebastian bekar misin kuzum :KK69:

Ne çok konuşmuşsunuz yine yaaa anca bitirdim geçmişi. Kizlar tarti öncesi bir umut belki işe yarar diye karbonhidrat yedim ama kesinlikle işe yaramadı.
Özür dileyerek söylüyorum lavman alacaktım bugün okul çıkışı aklımdaydı sonra bir sürü işim çıktı eve çok geç geldim almayı da unuttum.
Pazartesiden beri tartılmıyorum ama şiştim çok net. Yüzüğüm sıkıyor, eşim sabah kilo mu aldın dedi ve birkaç gün önce hafif bollaşan pantolonum tekrar dar gelmeye başladı :KK43:

Kilo falan geçtim endişe ediyorum artık herhalde stresten de olmuyor ne bileyim
Canım alaturka wc var mı varsa eğer eline birkac tane kulak çubuğu al zeytin yağına batır makatina dışardan iceriye zorlamadan masaj yap kendine işe yarayacak inan hamileyken mide bulantısı yüzünden çok ekmek kraker yemekten ben de 1 hafta kabız olmustum en son bu yöntemle tuvaletimi yaptım çok zorlayıp ıkınma makatin yirtilabilir yavas yabas ıkın

Ne çok konuşmuşsunuz yine yaaa anca bitirdim geçmişi. Kizlar tarti öncesi bir umut belki işe yarar diye karbonhidrat yedim ama kesinlikle işe yaramadı.
Özür dileyerek söylüyorum lavman alacaktım bugün okul çıkışı aklımdaydı sonra bir sürü işim çıktı eve çok geç geldim almayı da unuttum.
Pazartesiden beri tartılmıyorum ama şiştim çok net. Yüzüğüm sıkıyor, eşim sabah kilo mu aldın dedi ve birkaç gün önce hafif bollaşan pantolonum tekrar dar gelmeye başladı :KK43:

Canim doktora gitsene arastirilsin bu?

Canım alaturka wc var mı varsa eğer eline birkac tane kulak çubuğu al zeytin yağına batır makatina dışardan iceriye zorlamadan masaj yap kendine işe yarayacak inan hamileyken mide bulantısı yüzünden çok ekmek kraker yemekten ben de 1 hafta kabız olmustum en son bu yöntemle tuvaletimi yaptım çok zorlayıp ıkınma makatin yirtilabilir yavas yabas ıkın
Canım yok ne yazık ki. Ya bu kadar ilaca, çaya acı bibere falan çoktan çıkmam lazımdı. Başka bir iş var ama bakalım...

Birde karın masajı denesene

Kesinlikle stresten canım.

tı tı tı hiç mi vicdan yok yaa :KK43: hayır kendin ekmek yersin ama çocuğuna nasıl kıyacaksın mamayı vermeyip :KK43: büyük depremde bile bu kadar kötülük olmadı yaa :KK43: çok üzücü
ek gıda alacak kadar oldu mu canım?

kuru öksürükse ciğeri acımıyorsa iyiye gidiyordur inşallah canım 🤗 yinede bi röntgen çektirse kontrol olur

ye ye canım spagetti yerine 🤗

oh şükür canım 🥰 çabucak normale dönsün inşallah
InsaAllah canım insaAllah ❤ amcam da kalp krizi geçirdi 1 yıl önce esi demis ki toparlanman 6 7 ay bulur insaAllah daha kısa sürede toparlar🤗
canım dikkat et takviyeni al bol limonlu ılık su da iç üşütme canım 2 kat da maske aman :KK43:

😍 😘

cnm yerel satıcılara baktın mı? en çok zarar eden onlar çünkü zamlı satamıyorlar,insta da filan bulabilirsin
ya da tanıdık varsa,memleketinde vs

tokyo ghoul izledin mi cnm? ben çok ağladım

death note cnm izlemediysen :KK66:

ben alamaz mıyım :spor:

hayali canım hayali :lülülü:
Hayali bile paralı :63:
aynen yaa çok şık 🙊 ama @HanimKelesimiGetir ablamız gerçekten özel demek ki bu site için,editörler için maşallah yaa 🥰
biz de insta da alırız belki :KK70:

canım selam :) adım için biraz geç olmuş ama bütün hafta diyetin çok iyiydi bence yine sonuç iyi olur canım :)

canım aralar çok mu kısa oluyor,hangi saatler?

ayneeen 😁
Tatlım 5 ders aralar 10 dk 1 de başlıyor 4.40 da bitiyor beni küçük kızım yoruyor durmuyor ablasını istiyor oyun oynayalım diye ağlıyor benle oyna diyorum beni istemiyor büyük kızım çok sıkıldım uykum geliyor diyor ödev yapmak istemiyor zorluyor bunlar benim enerjim bitiyor

Daha önce çok kez anlattim. Eşimle de sorunlar yaşadim çok hangisini anlatayim. Tanidigim adam değil. Yaşlarimiz cok gencken evlendik ve değiştik
balık burcu olduğunu okumuştum cnm bi de senin ondan soğuduğunu sarılmak yanında uyumak bile istemediğini. Peki derdini anlatınca dinlemiyor mu? ya da sen mi içine kapanmıştıno yok gibi yaşıyordun? birkaç kişiyi daha okudum karışmış olabilir sorunlar cnm

kendin yapabilcek misin canım

Sebastian bekar misin kuzum :KK69:
yanıma bi çiklat sos yakışır tabii 🤗
aynen bekarım @Zeynebim2020 single mısın diye sormuştu 😂 nerdesin gıı

hımm eş de yapabilir ama zor bi işlem yaa evde zor :KK43:

Canım yok ne yazık ki. Ya bu kadar ilaca, çaya acı bibere falan çoktan çıkmam lazımdı. Başka bir iş var ama bakalım...
gaz çıkıyor mu?

Birde karın masajı denesene
aa evet 😊 benim de bel kısmına bastırınca kolay çıkıyor 🤭

InsaAllah canım insaAllah ❤ amcam da kalp krizi geçirdi 1 yıl önce esi demis ki toparlanman 6 7 ay bulur insaAllah daha kısa sürede toparlar🤗

Hayali bile paralı :63:

Tatlım 5 ders aralar 10 dk 1 de başlıyor 4.40 da bitiyor beni küçük kızım yoruyor durmuyor ablasını istiyor oyun oynayalım diye ağlıyor benle oyna diyorum beni istemiyor büyük kızım çok sıkıldım uykum geliyor diyor ödev yapmak istemiyor zorluyor bunlar benim enerjim bitiyor

inşallah canım :KK200:
😂 kız hayali nasıl paralı
hımm genelde anneye daha yapışık oluyolar di mi seninki ablasına :KK200: küçüğü kreşe yollama imkanı var mı canım? yaşlarını da bilmiyorum ama 🤗

balık burcu olduğunu okumuştum cnm bi de senin ondan soğuduğunu sarılmak yanında uyumak bile istemediğini. Peki derdini anlatınca dinlemiyor mu? ya da sen mi içine kapanmıştıno yok gibi yaşıyordun? birkaç kişiyi daha okudum karışmış olabilir sorunlar cnm

kendin yapabilcek misin canım

yanıma bi çiklat sos yakışır tabii 🤗
aynen bekarım @Zeynebim2020 single mısın diye sormuştu 😂 nerdesin gıı

hımm eş de yapabilir ama zor bi işlem yaa evde zor :KK43:

gaz çıkıyor mu?

aa evet 😊 benim de bel kısmına bastırınca kolay çıkıyor 🤭

inşallah canım :KK200:
😂 kız hayali nasıl paralı
hımm genelde anneye daha yapışık oluyolar di mi seninki ablasına :KK200: küçüğü kreşe yollama imkanı var mı canım? yaşlarını da bilmiyorum ama 🤗
Küçük 3 yaş 3 aylık büyük 6 yaş 4 aylık canım benim ki bir babası 2 ablası ben 3 numeroyum onun için 🤭 küçüğü şuan için kreşe yollayamam canım malum fiyatlar el yakıyor 🤦🏻‍♀️

X