Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Menü vereyim

Sabah
1 tane muz

Ögle
1 tane muz

Aksam
1 tabak barbunya
Yogurt

Yogun bi gündü kizlar. Dayimin oglu hastanede yatiyor. Hastane bizim eve 1 saat mesafede oraya yemek giysi vs birakmaya gittim. Tabi biraz da yaninda kaldim. Sonra biraz alisveris yaptim. Sabah ve öglen arabada muz yiyerek idare ettim.
Zipzip- E Elif_Eylul Hedef_69

Gecmis olsun Allah sifa versin canim
Muzun yanına sut ya da kuruyemis de ekleseydin canim tek basina az olmus

Katılabilirsin tabi ki canim
Biraz anlat kendini uzun zaman oldu cogu kisi değişti:)
Okulun bitmistir galiba çalışıyor musun
Ya ben uzun süre korudum da son 1 aydır bazı dertlerim vardi iste baya yedim o arada da kilo aldım ipin ucu fazla kaçmadan tekrar döneyim de yalnız olmuyor motivasyon ihtiyacım var.. okula hala devam ediyorum

A
Afiyet olsun. Geçmiş olsun canım.

Gecmis olsun Allah sifa versin canim
Muzun yanına sut ya da kuruyemis de ekleseydin canim tek basina az olmus
Versin cnm insallah. Agir biraz durumu karaciger yetmezliginden 2 kez organ nakli yapildi. Ikisi de tutmadi. Agrilar icinde suanda malesef. Evden cikisim biraz acele oldu. Sonra da moralim bozuldu basim dönmese onlari da yemicektim ama artik tansiyon düsmüstü gözüm karariyordu sifa niyetine yedim iste.

Ya ben uzun süre korudum da son 1 aydır bazı dertlerim vardi iste baya yedim o arada da kilo aldım ipin ucu fazla kaçmadan tekrar döneyim de yalnız olmuyor motivasyon ihtiyacım var.. okula hala devam ediyorum
Anladim canim ıyi yapmissin buraya gelerek
Tarti fotoğrafı ile bildirim yapiyoruz ,menu ve spor paylasimi yapiyoruz
Az cok kurallara aynen devam ediyoruz
Kendi icimizde masterfit yapiyoruz ekipler cuma belli oluyor

Afiyet olsun canım, geçmiş olsun Rabbim Şafi ismiyle şifa versin kimseye çektirmesin inşallah

Afiyet olsun canım gecmis olsun

Afiyet olsun canım, geçmiş olsun Rabbim Şafi ismiyle şifa versin kimseye çektirmesin inşallah
Amin cnm cok tsk ederim. Dayimla biz 1 er hafta arayla evlendik. Onun oglu benimkinden sadece 4 ay büyük. Dogdugundan beri cekiyor malesef. Yilin büyük bir bölümünü hastanede geciriyor. Ve cnm ben bu nisan ayinda dayimi kalp krizinden kaybettim. Yengem suan yalniz kaldi. Esi vefat etti cocugu doktorlarin %1 bile yasama ihtimali vermedigi bi sekilde hasta. Iste ben bunu bi türlü atlatamiyorm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…