Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Amin cnm cok tsk ederim. Dayimla biz 1 er hafta arayla evlendik. Onun oglu benimkinden sadece 4 ay büyük. Dogdugundan beri cekiyor malesef. Yilin büyük bir bölümünü hastanede geciriyor. Ve cnm ben bu nisan ayinda dayimi kalp krizinden kaybettim. Yengem suan yalniz kaldi. Esi vefat etti cocugu doktorlarin %1 bile yasama ihtimali vermedigi bi sekilde hasta. Iste ben bunu bi türlü atlatamiyorm.
Çok geçmiş olsun :KK43:

Ben eskiden 6. takımda yarisirdim ya zipzip beni bilir :KK70: güzel de kilo vermiştim ama kilo aldık moralim bozuk valla gruplara girsem mi diye düşünüyordum baktim aktiflik yok
Kilo vermek istiyorum psikolojim bozuldu şu sıralar
Bir de spor icin arkadaş olsa süper olur bu ilk 2 haftayı atlatsam daha bozmam

Ben eskiden 6. takımda yarisirdim ya zipzip beni bilir :KK70: güzel de kilo vermiştim ama kilo aldık moralim bozuk valla gruplara girsem mi diye düşünüyordum baktim aktiflik yok
Kilo vermek istiyorum psikolojim bozuldu şu sıralar
Bir de spor icin arkadaş olsa süper olur bu ilk 2 haftayı atlatsam daha bozmam
Ben seni taniyorum ki sen beni bilmiyosun :KK45:

Menü vereyim

Sabah
1 tane muz

Ögle
1 tane muz

Aksam
1 tabak barbunya
Yogurt

Yogun bi gündü kizlar. Dayimin oglu hastanede yatiyor. Hastane bizim eve 1 saat mesafede oraya yemek giysi vs birakmaya gittim. Tabi biraz da yaninda kaldim. Sonra biraz alisveris yaptim. Sabah ve öglen arabada muz yiyerek idare ettim.
@Zipzip- E Elif_Eylul Hedef_69 Hedef_69
Çok geçmiş olsun cnm ,,hafta 1,2 gün tek öğün beslenmek az yemeğin vucud için iyi olduğunu bile düşünüyorum ben .. afiyet olsun Cnm 😘

Versin cnm insallah. Agir biraz durumu karaciger yetmezliginden 2 kez organ nakli yapildi. Ikisi de tutmadi. Agrilar icinde suanda malesef. Evden cikisim biraz acele oldu. Sonra da moralim bozuldu basim dönmese onlari da yemicektim ama artik tansiyon düsmüstü gözüm karariyordu sifa niyetine yedim iste.
Geçmiş olsun. Rabbim şifa versin 😔

Kızlarcım bugünki menümu yazayım

Sabah kalkinca 3 kuru kayisi 1 incir 2 bardak ılık su ile
1 dilim ekmek 1 haslanmis yumurta 3 dilim sucuk biraz peynir bol domates salatalik ve maydanoz

Ara kefir

Öğle zeytinyagli pirasa ayran

Ara papatya ve kiraz sapi çayi
Ara kafeinsiz türk kahvesi

Akşam kapuska yemegi mercimek corbasi

Artik baska birsey yemem belki gece süt icerim
2litre su
@Zipzip- Hedef_69 Hedef_69 E Elif_Eylul

Valla kızlar bağırsaklarımı çalıstırmak adına herşeyi yedim içtim . Tık yok 😦
Afiyet olsun Cnm 😘 Gece süt içme bence..Bağırsak içinde iyi olmadığı düşünüyorum
Acı yiyormusun şöyle çin biberlerden 5,1o tane yesen

Amin cnm cok tsk ederim. Dayimla biz 1 er hafta arayla evlendik. Onun oglu benimkinden sadece 4 ay büyük. Dogdugundan beri cekiyor malesef. Yilin büyük bir bölümünü hastanede geciriyor. Ve cnm ben bu nisan ayinda dayimi kalp krizinden kaybettim. Yengem suan yalniz kaldi. Esi vefat etti cocugu doktorlarin %1 bile yasama ihtimali vermedigi bi sekilde hasta. Iste ben bunu bi türlü atlatamiyorm.
Ahh canım benim ya çok üzüldüm 😔Rabbim evladını bağışlasın yengene inşallah çok ağır bir imtihan inşallah bir mucize olurda kuzeninin meleğinin yüzü suyu hürmetine Rabbim bağışlasın babasını ona çok zor bir durum sizlerede bol bol sanırlar diliyorum 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Aşk olsun neden senanin olsun tamam beni unut artik sen 🤦🏻‍♀️

Antalyada fasfakirsin sen dime apla🙄

😒

Teşekkür ederim canım 🥰

Afiyet olsun canım 💕

Teşekkür ederim canım 💕

Özur dilerim😒

Aman iyki bir meme dedik😏

Gel kuzu sanada hazirlarim sagol🥰

Hazirlamazmiyim🥰

Teşekkür ederim canım bende seni tanimak istiyorum biliyosun🥰💕

Bendemi korumadayim🤣

Bunu neden alintiladimki🤔

Afiyet olsun canım 🥲

Selam minigim hosgeldin🥰💕

M MissHayaLet yok diye reytingler düştü aksam🤦🏻‍♀️

Geldim simdik ben🤓
Eskiler der ki " kömüş ( inek) suya bakmakla susuzluğu gitmez" Antalya' da olanlar mükellef filis sofrasında gibi doymuyor. Çay, simit artık elimize ne geçerse ah ah edip yiyoruz. :KK14::KK14:

X