Popüler Konu LenaG ile MasterFit

sandriyon canim menu bildirmemissin uygun oldugun bir zamanda bildirirmisin

Beni simdi daha bebelakim diye masterfite almiyonuz o zaman dimi
Hoşgeldin. Aktif devam edersen cuma günü tekrar değerlendiririz kaptanlar olarak. Yarışma sırasında bırakma olsun istemiyoruz. Ama sen eski uyesin. Deneme süresi farklı olabilir. Zipzip- E Elif_Eylul

Son düzenleme:
Merhaba kızlar kusura bakmayın görümcem bizde o yuzden pek müsait değilim bugun.

Bugun menum sabah 10.30
Menemen 1 yumurtadan yapılmış

14.30
2 yemek k. patates salatası
2 yemek k. Kısır
1 yemek k. Domates sosu

2.5 litre su
Zipzip- E Elif_Eylul Cordelia

Sen unutulacak kız mısın
Hoş geldin canım? Şimdi o baklavalar gitti mi yani Yavrum ya az uğraşmadım seninle çildirtmiştim bir ara ...aklıma geldikçe hem gülüyor hem üzülüyorum. bu arada regl oluyorsun di mi takvimimi açmam için rahat olsun. İnşallah kendini en iyi hissedeceğin çitirliga tekrar dönersin.

Ay sabah zeytinyagi ictim kabizlik icin bu hersabah icilmez hala midem bulaniyor
Kaptanım Dukan birasi bende çok etki yaptı kabızlık için onu ictigimden beri çok şükür iyi gidiyor birde bir çay içiyorum
Amann donersek gene veririz bizemi dert
Kız artık yalama oldu derim
Bir arkadasimiz bildirmemis sadece
Kizlar suanda alt katımda birileri pişi yapıyor. Mis gibi mayalı hamur kokusu icime işledi .
Kapısını cal iste göz hakkı de
Kızlar selam gruplar kapandı mı? Günlük şeklinde mi devam ediliyor,kilo aldım ben de gelmek istiyorum araniza
Selam canım hoşgeldin
Çok geçmiş olsun canım
Çok üzüldüm canım rabbim şifa versin inşallah aman sende dikkat et kendine
Oyyy rabbim eşine çocuklarına sabır versin
Aktiflik konusu mu

Evet aktif aslında. Ben ne dusundumse yazdım öyle. Bir daha kimseye birşey demeyecegim.

Allah'ım ne hikayeler var...çok üzüldüm canım başın sağ olsun. Mekanı cennet olsun dayının. Çok genç yaşta kaybetmişsiniz Allah sabır versin. Eşinin imtihanı da çok ağır Allah güç versin. Yavrusu şifa bulur inşallah.

Afiyet olsun Cnm Gece süt içme bence..Bağırsak içinde iyi olmadığı düşünüyorum
Acı yiyormusun şöyle çin biberlerden 5,1o tane yesen

Aslında aci çok severim ama emzirdigim icin yemiyorum. Belki sütteki asit miktari artar diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…