Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Filiz' in oğlan okula gidince mikrop eve taşınıyor canım. Biz istediğimiz gibi korusak da bir şekilde hastalanıyorlar.
Bizde de oyle abla abi getiriyor . Hatta abinin bagisligi daha guclu hapsurup atlatirken kucugunu surunduruyor seneye daha iyi oluruz insallah umut fakirin ekmegi :KK70:

Bizde de oyle abla abi getiriyor . Hatta abinin bagisligi daha guclu hapsurup atlatirken kucugunu surunduruyor seneye daha iyi oluruz insallah umut fakirin ekmegi :KK70:
Küçüğün bağışıklığını artıracak bir şeyler bul canım .. tamamen doğal... köy tavuğu alıp suyuyla çorba yap...ilikli kemik suyu bol oksidanli sebzeler ... inşallah güçlenir yavrum...mikropları bitiremiyoruz napalim...Sağlıkla büyüsünler :nazar::dua:

Doğruların er geç ortaya çıkma gibi bir huyu var Hanım bacım der tabi :oops:..bizim kızlar beni 26 biliyor :sus: ruhum 18 çok şükür :KK73::KK73:senin de öyle hissetmen çok güzel :KK60:
26 süpermiş hocam ne mutlu sana :KK200:
Krestekiler hep öyle canım. Anneler hep tedirgin. :KK43:
Hepsi öyle maalesef bağışıklık tam olmadığı için hemen hasta oluyorlar
Hepsini benden başka yiyen yok kereviz yoğurtlu cevizli güzel oluyor enginarda garnitürlü güzel oluyor canım çekti🤭
Kerevizin salatası demi o güzel oluyor,onun içine yeşil elma varya onu rendeliyor komşum çok güzel oluyor.

Günaydın kizlar🥰🥰🥰🥰
Ben aypare bekarım kilo korumadayim eskiden 6. Takimdaydim sonra 1 sene kadar gelemedim tekrar kürkçü dükkanına döndüm:KK70:

Günaydın kizlar🥰🥰

Geçmiş olsun 😔

Günaydın kızlar 🥰🥰
Ah şu kilo koruma ben stresli olduğum zamn gözüm bişey görmeyip yiyorum valla

Sabah normal kahvaltı yapıyorsunuz,öğlen 1 kabak akşam bir kabak 3 gün böyle devam ediyor.
Benim bulup denediklerim hep böyleydi.
Yoğurt kürünü denemedim hiç pul biber varya bide acı yemediğim için nasıl yerim diye düşünüyorum deneyeceğim bunuda.
Şuan tarif tam aklımda değil eve geçince listeden bakıp size tam tarifini yazayım ama acı yok içinde çörek otu nane maydanoz var

X