Popüler Konu LenaG ile MasterFit

o kahveye h.cevizi yağı da tereyağı da katıp içenler var ben bir kere denedim baktım bana göre değil içemiycem , hindistan cevizi yağını da kurabiye v.s. yaparken kullandım zayi olmasın diye :)
Tereyağlı olanıda gördümde nasıliçilir acaba,tereyağı hiç yemediğim için kokusuna bile tahammülüm yok yani.
H.cevizi yağı tadı gene çok iyi rahat içiliyor.

Tereyağlı olanıda gördümde nasıliçilir acaba,tereyağı hiç yemediğim için kokusuna bile tahammülüm yok yani.
H.cevizi yağı tadı gene çok iyi rahat içiliyor.
bence de h.c. olan daha en azından güzel koktuğu için içmesi daha kolay , tuzsuz kahvaltılık tereyağı konuyor kokusu çok olmuyor hiç tereyağı yemeyene kahvede içmesine de gerek yok şükür h.cevizi yağı var :)

Günaydın kızlar 💟
dünkü adımı yollayamadan uyumuşum 🤗
Kaptanlarım Zipzip- Zipzip- fesang fesang
Screenshot_2021-12-15-11-31-26.png

Akşamüstü başlıcam geçmişe 😀

Velinin biri pilav gününü bugün sanıp pilav yapmış çocuklara ama daha 2 haftası var🤭
Gününü şaşırmış belli olsun ya pilav yenir nasılsa.
Kilo vermenin gözü kör olsun sevmediğim şeyleri yedirdi bana hep
Ben yiyorum mesela k.bahar havuş brokoli haşlayıp yiyorumiyi oluyor.
bence de h.c. olan daha en azından güzel koktuğu için içmesi daha kolay , tuzsuz kahvaltılık tereyağı konuyor kokusu çok olmuyor hiç tereyağı yemeyene kahvede içmesine de gerek yok şükür h.cevizi yağı var :)
Ben birde kahveyle hiç aram yoktur şimdi hersabah aç karnına içiyorum severek alıştım herhalde.
Bizde sadece eşim kahvaltıda yer tereyağını,yemeklerde hiç kullanılmaz.

X