Popüler Konu LenaG ile MasterFit

3 günlük kabak detoksu demi geçen haftalarda bende yaptım iyi oluyor.
yok kabak detoksu değilde kabaklı bir yemek verdi listelerde 3 gün düşük kalorili kalan 4 günde istediğin bir sebze yemeğini ye dedi anacığım sağ olsun 4 güne kabak yapmış yersin artık sen diye ahaha içim dışım kabak olacak

Sabah filizle yazistik çocukları hastaymış onun da ..Minik kızıyla oğlu...( Allah şifa versin) çok selam söyledi hepinize.
ve aleyküm selam , yazık yaa bu çocuklara tüm kış durup durup hasta oluyorlar herkesin ki böyle çok geçmiş olsun
bir daha yazışırsanız bizden de çok selam söyle sana zahmet kıdemlim

yok kabak detoksu değilde kabaklı bir yemek verdi listelerde 3 gün düşük kalorili kalan 4 günde istediğin bir sebze yemeğini ye dedi anacığım sağ olsun 4 güne kabak yapmış yersin artık sen diye ahaha içim dışım kabak olacak
Detoksta aynı 3 gün yapılıyor.
Diğer sebzelerde yenilecekseçok iyio zaman ..

26 lık çıtır kıdemlim ne yapan nasılsın :KK74:
26' lık olduğum doğru da canım çitirligimi tekrar ele geçirme çabalarındayim.:KK76: Hanımcimin tavsiyeleriyle detoks metoks hayatımı bir düzene koymayi planlıyorum şu an. Bugün dersim yok evdeyim. Zayiflarsam çok mutlu olacağıma kendimi inandiriyorum. Sen nasılsın Ekim bacım :KK60:

Günaydın kızlar 💟
dünkü adımı yollayamadan uyumuşum 🤗
Kaptanlarım Zipzip- Zipzip- @fesang
Eki Görüntüle 2970388

Akşamüstü başlıcam geçmişe 😀
Günaydın canim 🥰
Sabah filizle yazistik çocukları hastaymış onun da ..Minik kızıyla oğlu...( Allah şifa versin) çok selam söyledi hepinize.
Cok gecmis olsun cocuklarina :KK43:
Konusursan selam söyle ablacim 🥰
günadın kızlar günaydın kaptanım nasılsınız? Bu hafta diyette hep abak yemeğim var öğleleri. Kabak yemekten bıktım vallahi.
Günaydin canim 🥰

26' lık olduğum doğru da canım çitirligimi tekrar ele geçirme çabalarındayim.:KK76: Hanımcimin tavsiyeleriyle detoks metoks hayatımı bir düzene koymayi planlıyorum şu an. Bugün dersim yok evdeyim. Zayiflarsam çok mutlu olacağıma kendimi inandiriyorum. Sen nasılsın Ekim bacım :KK60:
Hocam dene bu detoksları kesi faydası oluyor bunların.

Detoksta aynı 3 gün yapılıyor.
Diğer sebzelerde yenilecekseçok iyio zaman ..
kabak detoksunu ben sabah akşam kabak yeniyor diye biliyordum baktım da öyle değilmiş afedersiniz. Öğle sebze akşama da et var hep ama yağ yakıcı bi yoğurt kürü de verdi ona taze nane arıyorum şimdi bulamıyorum ama :KK53::KK53:

kabak detoksunu ben sabah akşam kabak yeniyor diye biliyordum baktım da öyle değilmiş afedersiniz. Öğle sebze akşama da et var hep ama yağ yakıcı bi yoğurt kürü de verdi ona taze nane arıyorum şimdi bulamıyorum ama :KK53::KK53:
Sabah normal kahvaltı yapıyorsunuz,öğlen 1 kabak akşam bir kabak 3 gün böyle devam ediyor.
Benim bulup denediklerim hep böyleydi.
Yoğurt kürünü denemedim hiç pul biber varya bide acı yemediğim için nasıl yerim diye düşünüyorum deneyeceğim bunuda.

Kesinlikle deneyeceğim Seher Akgül' ü YouTube den takip ediyordum instaya da ekledim güvendiğim bir hanım...
Tarçınlı kahve, limon elma detoksu cebimde artık :super:
Bende youtube'dan gördüm onu,tarifleri güzel oluyor.
Dukan çayı yaptım şimdi biraz soğusun içeceğim .

X