Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hosgeldin
Iyi geceler herkese

Herkese iyi geceler kızlar Cordelia canım tekrar hoşgeldin

Yarın nöbetim var uyumaya gidiyorum. Herkese iyi geceler dilerim.
Huzurla uyuyabilirim artık.
Yarınki gunaydinlarda buluşma ümidiyle

İyi geceler kızlar çocukların deliksiz uyuduğu annelerin bol bol dinlenebildigi güzel bir gece olur inşallah
Iyi geceler kizlar

Ay geçmiş olsun. Şükür ki iyiymiş nasıl oldu?
Kendi yatağında yatmıyor illa memede uyuyacak bende yanıma alıyorum doğal olarak yatağın sağ tarafında eşim set gibi ama öbür memeye alınca boşluk tarafta kalıyor dönüp düşmüş

Geçmiş olsun canım
Iyi geceler kizlar
Gecmise sabah bakacgaim

iyi geceler kızlar çok uykum geldi
İyi geceler kızlar
Çıtır bebeklerim.

Atarlı @Pikachu_
Hoşgeldin ablacım
Iyi geceler herkese

Herkese iyi geceler kızlar Cordelia canım tekrar hoşgeldin

Yarın nöbetim var uyumaya gidiyorum. Herkese iyi geceler dilerim.
Huzurla uyuyabilirim artık.
Yarınki gunaydinlarda buluşma ümidiyle
İyi geceler kızlar
bebeği yataktan düşürdüm ya çok şükür ki birşeyi yok uyumuş kalmışız yatakta 7 buçuk gibi yatmıştık
Çok geçmiş olsun canım hastaneye götür istersen her ihtimale karşı
Hoşbulduk herkese iyi geceler.
İyi geceler canım

Kendi yatağında yatmıyor illa memede uyuyacak bende yanıma alıyorum doğal olarak yatağın sağ tarafında eşim set gibi ama öbür memeye alınca boşluk tarafta kalıyor dönüp düşmüş
Gecmis olsun,benim kiz da yedi aylikken dusmustu apar topar hastaneye goturduk sukur bir seyi yoktu.Sadece 24 saat takip edin,kusma,gozlerde kayma,asiri hareketsizlik olursa en yakin saglik kurulusuna goturun denmisti,bir sey olmadi sukur.Cevremde bebegi dusmeyen yok neredeyse korkma Allahin izniyle bir sey olmaz

İnşallah canım yan tarafta minder vardi sanki kayarak düşmüş gibi ama aşırı aglamadi bebeğim 8.5 aylık kıyamam ya

Geçmiş olsun canım

İyi geceler kızlar

Hoşgeldin ablacım

İyi geceler kızlar

Çok geçmiş olsun canım hastaneye götür istersen her ihtimale karşı

İyi geceler canım
Bir saat olmuş tam 11 di saat öyle ağrısı kusması olmadı gözüm üstünde bu gece uyku yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…