Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun canım 💕

Cordelia Cordelia bukadar kisi etiket yapti birkere gelip ben geldim demedin hicmi hatrimiz yoktu anlamadim o degilde herseyi silmissin profilinden mesajlarina kadar oda yetmedi profilini bizede kapatmissin biz birsey yapmadik bunu anlamis degil bence burda herkes bir cevap hakkediyor eger sen cordellasan🤷🏼‍♀️
🤷🏻‍♀️
Merhabaa..
Endoskopi fena değildi. Doktorum yüksek ihtimal çölyak yok dedi biyopsi sonuçları 15 gün sonra çıkacakmış.. bugün açlıkla fena sınandımm. 😔
Ya insaAllah tertemiz çıkar canım sonuçlar 🤲🏻

Bitaneeeeem canım hoş geldin...:halay::halay::halay::halay::halay::halay::halay:
Hoşbulduk sen de hoşgeldin.♥️

Profilde değişiklikler olmuş. Telif hakkı nedeniyle, Yönetim yapmis galiba... Ben bugün ancak gelip yazabildim.bir iki kez niyetlendim ama işim çıkti yazamadım bir türlü. Gec yazdım kusura bakmayın E Elif_Eylul Zipzip- Zipzip-

Ay ne güzel...atandigim ilk yıllarda hem Türkçe hem edebiyat derslerine giriyordum. Sonra sen 1283' sün dediler alanlarımızı ayırdılar canım...hoş geldin aramıza...bebelerini sağlıkla büyüt inşallah. :KK60:
Kardes alanlar. Tekrar Hosbuldum. Hepimiz saglikla buyutelim cocuklarimizi insallah. Bu sicak karsilama icin de ayrica tesekkur ederim :KK74:

Cordelia Cordelia bukadar kisi etiket yapti birkere gelip ben geldim demedin hicmi hatrimiz yoktu anlamadim o degilde herseyi silmissin profilinden mesajlarina kadar oda yetmedi profilini bizede kapatmissin biz birsey yapmadik bunu anlamis degil bence burda herkes bir cevap hakkediyor eger sen cordellasan🤷🏼‍♀️
:KK3::KK3::KK3:

Hiçbirini ben yapmadım. Yeni geldim. 🤦‍♀️

10 günde ölür insan :işsiz::işsiz::işsiz:

canım kazanınca da böyle alıp vermek zor oluyor. karşı takımın en çok verenini alınca onlar zorda kalıyor diye üzülüyorsun, diğer taraftan takımdan birini de göndermek istemiyorsun. masal3487 masal3487 yi de vermek istemedim mesela. ama yarışın kuralı bu maalesef 😔
ama kimse üzülmesin. amacımız ortak: keyifle, motivasyonla verebildiğimiz kadar kilo vermek 💙💙💙

sana da masal3487 masal3487 ye de cuma günü başarılar diliyorum. ama sen daha çok ver, mavi takımdasın çünkü :KK70::KK70::KK70:
Hangi takimda oldugumun bir onemi yok canim,kirmizi takima gececegim diye daha cok verecegim anlamina gelmiyor😃 ben sadece hedefime odaklandim.

Bugunku menum

Kahvalti 10.30
İki tereyaginda yumurta
Yedi zeytin
Biraz lavas
Bol yesillik

Aksam 18.10
Bir kase tarhana corbasi
Bir kepce nohut yemegi
Bir kase yogurtlu semiz otu

Ara uc ceviz

2.5 litre su Screenshot_2021-12-13-23-14-47-332_pedometer.stepcounter.calorieburner.pedometerforwalking.jpg
Zipzip- Zipzip-
E Elif_Eylul

Kardes alanlar. Tekrar Hosbuldum. Hepimiz saglikla buyutelim cocuklarimizi insallah. Bu sicak karsilama icin de ayrica tesekkur ederim :KK74:
Rica ederim. Sınıf öğretmenimiz var , Arapçacimiz var , Meslek dersleri öğretmenimiz var...askpozitif senin branş fen mi matematik miydi ? Başka da olabilir yarın öğreniriz ....
Bütün şişkolar burada anlayacağın....çıtırlaşip sayfayı birakamayanlar da var tabi onların hakkını yemeyelim..:KK25:

🤷🏻‍♀️

Ya insaAllah tertemiz çıkar canım sonuçlar 🤲🏻
Aminn inşallah canım sağol ❤
Rica ederim. Sınıf öğretmenimiz var , Arapçacimiz var , Meslek dersleri öğretmenimiz var...askpozitif senin branş fen mi matematik miydi ? Başka da olabilir yarın öğreniriz ....
Bütün şişkolar burada anlayacağın....çıtırlaşip sayfayı birakamayanlar da var tabi onların hakkını yemeyelim..:KK25:
Ben de psikolojik danışmanım(rehber öğretmen)👋

X