Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun canım

Merhabaa..
Endoskopi fena değildi. Doktorum yüksek ihtimal çölyak yok dedi biyopsi sonuçları 15 gün sonra çıkacakmış.. bugün açlıkla fena sınandımm.
Ya insaAllah tertemiz çıkar canım sonuçlar

Bitaneeeeem canım hoş geldin...
Hoşbulduk sen de hoşgeldin.

Profilde değişiklikler olmuş. Telif hakkı nedeniyle, Yönetim yapmis galiba... Ben bugün ancak gelip yazabildim.bir iki kez niyetlendim ama işim çıkti yazamadım bir türlü. Gec yazdım kusura bakmayın E Elif_Eylul Zipzip-

Kardes alanlar. Tekrar Hosbuldum. Hepimiz saglikla buyutelim cocuklarimizi insallah. Bu sicak karsilama icin de ayrica tesekkur ederim

Hiçbirini ben yapmadım. Yeni geldim.

Hangi takimda oldugumun bir onemi yok canim,kirmizi takima gececegim diye daha cok verecegim anlamina gelmiyor ben sadece hedefime odaklandim.

Kardes alanlar. Tekrar Hosbuldum. Hepimiz saglikla buyutelim cocuklarimizi insallah. Bu sicak karsilama icin de ayrica tesekkur ederim
Rica ederim. Sınıf öğretmenimiz var , Arapçacimiz var , Meslek dersleri öğretmenimiz var...askpozitif senin branş fen mi matematik miydi ? Başka da olabilir yarın öğreniriz ....
Bütün şişkolar burada anlayacağın....çıtırlaşip sayfayı birakamayanlar da var tabi onların hakkını yemeyelim..

Ya insaAllah tertemiz çıkar canım sonuçlar
Aminn inşallah canım sağol ❤
Ben de psikolojik danışmanım(rehber öğretmen)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…