Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Benim gibi bir beyefendi böyle oyunlara gelmez:KK70:

Abla sende az değilmişsin :KK70:
ne yapayım gülüm benim oğlan küçüktü nereye giriyor ne oynuyor diye bende başlamıştım uluslararası kurvarda , sonra oğlan oyunu bıraktı ben tr versiyonundan 5 sene daha devam ettim :))

Annem kalp krizi geçirdi anjiyo oldu abla 12 kasımda 3 ayrı kan sulandırıcı kullanıyor ağır geliyor ilaçlar önce ki gün ağız içi kanaması olmuş çok kan akmış müdahale edildi vs daha kendine gelemedi evin işini vs giremiyor Allah elden ayaktan düşürmesin kimseyi çok şükür bugünümüze 🤲🏻 ben de halen yemek masası başındayım 1 saat oldu biteli sanada banada kolay gelsin abla😅
ahh gülüm çok geçmiş olsun annene rabbim şafi ismiyle şifa versin

Sahur
Minyatür ekmeğin içine peynir domates biber
Yeşillik
Büyük bardak ballı limonlu su

İftar
Salata
Buuuyyyuuk kase şalgam çorbası çok şükür bitirdim bugün

Saat 19
3-4 kaşık bisküvili pasta...oğlan yüzünden eşimle atistik sinirden yedim aslında yiyesim yoktu

Spor 52 dk yürüyüş

Su 2 litre 2 büyük bardak ödem çayı

Zipzip- Zipzip- E Elif_Eylul 60kiloyum 60kiloyum
allah kabul etsin gülüm afiyet şifa olsun , eşine kızıp hıncına yemişsin ama ne tadı olmuştur ne tuzu keşke sorun olmasaydı da öyle yeseydin bisküvili pastayı

İnşallah canım yan tarafta minder vardi sanki kayarak düşmüş gibi ama aşırı aglamadi bebeğim 8.5 aylık 😌 kıyamam ya
Gecmis olsun. İcin rahatlasin diye yaziyorum ben büyük kizi 17 gunlukken bebek arabasindan kaldirima düşürdüm. Cok şükür ki hiç bir şey olmadi.
Küçüğümde ilki 2 aylikken olmak üzere emekleme doneminde yataktan toplamda 4 kez falan düştü. Yine birşey olmadi cok şükür. Sen kendini uzme sadece onlemini al ve birkaç gün hareketlerini takip et

@Cordelia bukadar kisi etiket yapti birkere gelip ben geldim demedin hicmi hatrimiz yoktu anlamadim o degilde herseyi silmissin profilinden mesajlarina kadar oda yetmedi profilini bizede kapatmissin biz birsey yapmadik bunu anlamis degil bence burda herkes bir cevap hakkediyor eger sen cordellasan🤷🏼‍♀️
ne oldu bizim kıza yaaa

sen de çok aşırı üzülüp kendini hasta etme gülüm şükür bak kalp krizini atlatmış zamanla toparlar iyi olur annen
Önce ki gün kan vs olayları etkiledi beni kardeşimde yeni evlendi onları evime davet etmistim abimlerle annemi çağırmadım çocuklar kuduruyor sesten rahatsız olabilir diue kaç gün kendimu yedim ya üzülür mü ya küser mi gönül koyar mı diye dün sabah aradım annemde anlamış ses tonumdan sen üzülme ben zaten gelmezdim kızım dedi icim rahatladı mesafe var aramızda ha diyince gidemiyoruz tek kalıyor ev de iş yapamıyor babam işe gitmeden kahvaltısını bırakıyor aksama da yemek getiriyor anneme temizlik vs onları da babam yapıyor ben gidemiyorum okul vs çocuklar var bu yüzden çok canım sıkkın

Afiyet olsun canımcım 😘

Sen de çok tatlısın 🥰 hani yanlış anlaşılma olmuştu ya ondan dedim canım benim asıl sen kırılma bana😘

Sağol canım benim oğlum ne yazık ki yoğurt peynir vs hiç sevmiyor ondan değildir yani
Evet canim biliyorum. Ben de belki kirmizi takimdan ayrilmak istemiyorum diye 60kiloyum 60kiloyum u kirmisimdir diye yazmistim
Afiyet olsun canim ♥️

Afiyet olsun canim ♥️

8000 e kadar olanini yaziyorum canim atmissin ama ayagina saglik 🤗

Afiyet olsun canim ♥️

Gecmis olsun canim😔
Yaa olsun tamam sagol

Önce ki gün kan vs olayları etkiledi beni kardeşimde yeni evlendi onları evime davet etmistim abimlerle annemi çağırmadım çocuklar kuduruyor sesten rahatsız olabilir diue kaç gün kendimu yedim ya üzülür mü ya küser mi gönül koyar mı diye dün sabah aradım annemde anlamış ses tonumdan sen üzülme ben zaten gelmezdim kızım dedi icim rahatladı mesafe var aramızda ha diyince gidemiyoruz tek kalıyor ev de iş yapamıyor babam işe gitmeden kahvaltısını bırakıyor aksama da yemek getiriyor anneme temizlik vs onları da babam yapıyor ben gidemiyorum okul vs çocuklar var bu yüzden çok canım sıkkın
gülüm nacizane abla tavsiyesi böyle şeyler olduğun da yok annemi çağırmadım alınır mı v.s. diye düşünüp güzel kafanı yoracağına direk arayıp anne kardeşimi çağırdım yemeğe hastasın stres olmaman lazım diye sana söylemedim ama içim de rahat etmedi gelmek ister misin diye sor gitsin yada sonrası arayıp bundan dolayı sana demedim diye söyle gülüm bak annen de hemen sesinden anlamış kadıncağız üzülme zaten gelemezdim diyor
canın hiç sıkılmasın çocuklar okula gidip kaç kişiyle muhattap oluyor sen annene gidip covit i boş ver normal grip virüsünü bile bulaştırsan allah korusun daha mı iyi , bazen ne kadar çok istesek de uzak durmak en sağlıklısı , allah babana kolaylık versin şükür o sağlıklı elinden geldiğince hallediyormuş işleri

gülüm nacizane abla tavsiyesi böyle şeyler olduğun da yok annemi çağırmadım alınır mı v.s. diye düşünüp güzel kafanı yoracağına direk arayıp anne kardeşimi çağırdım yemeğe hastasın stres olmaman lazım diye sana söylemedim ama içim de rahat etmedi gelmek ister misin diye sor gitsin yada sonrası arayıp bundan dolayı sana demedim diye söyle gülüm bak annen de hemen sesinden anlamış kadıncağız üzülme zaten gelemezdim diyor
canın hiç sıkılmasın çocuklar okula gidip kaç kişiyle muhattap oluyor sen annene gidip covit i boş ver normal grip virüsünü bile bulaştırsan allah korusun daha mı iyi , bazen ne kadar çok istesek de uzak durmak en sağlıklısı , allah babana kolaylık versin şükür o sağlıklı elinden geldiğince hallediyormuş işleri
Doğru diyorsun abla dedigin gibi olursa bir daha direkt söylerim boşa da strese girmem annemi dr üzmem degil mi😔 şu ara gidemem zaten ablam öğretmenimizin eşi pozitif delta varyantiydi bugün kendisi de pozitif olmuş 2 hafta göremem galiba😢 Rabbim babama güç kuvvet ikisine de sağlık sıhhat versin🤲🏻

Benim de oğlum bugün doktora gitti. Geçmeyen geniz akıntısı var doktor antibiyotik ve alerji şurubu vermiş şifa olur inşallah. Çocuğun burnu hep dolu dolu, okulda utanıp sümküremiyor da ciğerine inmiş ☹️
aktardan enfiye iste nasıl kullanılacağını da sor anlatırlar gülüm - burundan çekiyorsun toz halinde ki bitki karışımlarını güzel yakıyor sonra hapşurtmaya başlıyor yaklaşık 50 ila 70 kez hapşurtup sonra başlıyor burundan akıntılar yanınıza büyük poşet ve 1 paket peçete alın sinisleri bile boşaltıyor _ benim oğlana 9 yaşındayken sürekli doktora gidip antibiyotik kullandığımız dönem de yol üstün de ki aktara uğrardık en son sordu siz niye hep doktordasınız diye anlattım bize o zaman enfiyeyi verdi tabi yetmedi :)))

Adımım eksik oldu kusura bakmayin. Eşimin ananesi gidecegi için kvye gittik. Orda da kalkip yuruyemedim adımlar eksik kaldi..

13 aralık menüsü

Sabah 10.30
2 dilim ekmekle sandvic- 1 fume ve peynir vardi
Domates salata nescafe

Ara da 2 tane buskuvi nescafe vardi

15.30
Türk kahvesi
5 badem

Akşam 17.30
1 tabak kereviz yemeği
Yoğurt

20.30