Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hoşbulduk sen de hoşgeldin.♥️

Profilde değişiklikler olmuş. Telif hakkı nedeniyle, Yönetim yapmis galiba... Ben bugün ancak gelip yazabildim.bir iki kez niyetlendim ama işim çıkti yazamadım bir türlü. Gec yazdım kusura bakmayın @Filiz16 @Zipzip-
Hosgeldin💖
Iyi geceler herkese

Herkese iyi geceler kızlar Cordelia Cordelia canım tekrar hoşgeldin ❤️❤️

Yarın nöbetim var uyumaya gidiyorum. Herkese iyi geceler dilerim. :KK68::KK68::KK68::KK68:
Huzurla uyuyabilirim artık. :KK25:
Yarınki gunaydinlarda buluşma ümidiyle :dua:

İyi geceler kızlar 😴 çocukların deliksiz uyuduğu annelerin bol bol dinlenebildigi güzel bir gece olur inşallah 😊
Iyi geceler kizlar 💖

Ay geçmiş olsun. Şükür ki iyiymiş nasıl oldu?
Kendi yatağında yatmıyor 😐 illa memede uyuyacak bende yanıma alıyorum doğal olarak yatağın sağ tarafında eşim set gibi ama öbür memeye alınca boşluk tarafta kalıyor dönüp düşmüş 😔😔😔

Benim de oğlum bugün doktora gitti. Geçmeyen geniz akıntısı var doktor antibiyotik ve alerji şurubu vermiş şifa olur inşallah. Çocuğun burnu hep dolu dolu, okulda utanıp sümküremiyor da ciğerine inmiş ☹️
Geçmiş olsun canım 💕
Iyi geceler kizlar
Gecmise sabah bakacgaim ♥️♥️

iyi geceler kızlar çok uykum geldi
t2244.gif
İyi geceler kızlar 💕
Çıtır bebeklerim.♥️♥️♥️:KK36::KK36::KK36:

Atarlı @Pikachu_ :KK4:
Hoşgeldin ablacım 💕
Iyi geceler herkese

Herkese iyi geceler kızlar Cordelia Cordelia canım tekrar hoşgeldin ❤️❤️

Yarın nöbetim var uyumaya gidiyorum. Herkese iyi geceler dilerim. :KK68::KK68::KK68::KK68:
Huzurla uyuyabilirim artık. :KK25:
Yarınki gunaydinlarda buluşma ümidiyle :dua:
İyi geceler kızlar 💕
☹️☹️☹️ bebeği yataktan düşürdüm ya 😔😔😔 çok şükür ki birşeyi yok 😢😢😢 uyumuş kalmışız yatakta 7 buçuk gibi yatmıştık 😐
Çok geçmiş olsun canım 😔hastaneye götür istersen her ihtimale karşı
Hoşbulduk herkese iyi geceler. ♥️
İyi geceler canım 💕

Kendi yatağında yatmıyor 😐 illa memede uyuyacak bende yanıma alıyorum doğal olarak yatağın sağ tarafında eşim set gibi ama öbür memeye alınca boşluk tarafta kalıyor dönüp düşmüş 😔😔😔
Gecmis olsun,benim kiz da yedi aylikken dusmustu apar topar hastaneye goturduk sukur bir seyi yoktu.Sadece 24 saat takip edin,kusma,gozlerde kayma,asiri hareketsizlik olursa en yakin saglik kurulusuna goturun denmisti,bir sey olmadi sukur.Cevremde bebegi dusmeyen yok neredeyse korkma Allahin izniyle bir sey olmaz

Gecmis olsun,benim kiz da yedi aylikken dusmustu apar topar hastaneye goturduk sukur bir seyi yoktu.Sadece 24 saat takip edin,kusma,gozlerde kayma,asiri hareketsizlik olursa en yakin saglik kurulusuna goturun denmisti,bir sey olmadi sukur.Cevremde bebegi dusmeyen yok neredeyse korkma Allahin izniyle bir sey olmaz
İnşallah canım yan tarafta minder vardi sanki kayarak düşmüş gibi ama aşırı aglamadi bebeğim 8.5 aylık 😌 kıyamam ya

Geçmiş olsun canım 💕

İyi geceler kızlar 💕

Hoşgeldin ablacım 💕

İyi geceler kızlar 💕

Çok geçmiş olsun canım 😔hastaneye götür istersen her ihtimale karşı

İyi geceler canım 💕
Bir saat olmuş tam 11 di saat öyle ağrısı kusması olmadı gözüm üstünde bu gece uyku yok

X