Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun canim

Keşke görücü usulü olaydida Aman boşver canım en iyisi herşeyi dalgaya vurmak başka türlü baş edilmiyor
Bende bu sabah ruyam da terkediyodum. Disarida da kar yagiyormuş pesimden gelip eldiven veriyo mont yerine ama çocuklar yoktu ruyamda. Gercekte var..
Bilinç altı işte çıkıyor rüyalarda çoğu evlilikler çocuklar için devam ediyor iste doğru mu buda bir başka tartışma konusu
E Elif_Eylul @Cordeliaa @Calcifer @Kahve __Kokusu Aijoo nun eşi şimdilik üyelerimiz.

bogazedeler kulübü kurduk. Haydi hayırlı olsun.
Teraziler sizin bogalari döver
Terazizedeler de kenara sıvışsa
Bizde ikimizi kuralım bari

En azindan kucuklerken yalniz bir hayat kurmayacagimi biliyorum. Gelecek için Allah büyüktür

Her gecen sene kilo verme hızımız düşüyor
Yaşını tam bilmiyorum ama
Gecen seneki halim yok su an
Eskiden 1 gun dikkat edeyim yetiyordu
Simdi sporda yapsam dikkat etmem gerekiyor

terazi erkeğini bilmem ama terazi kadını çok iyidir

Ne yazikki etkiler. Kan değerlerine en son ne zaman baktirdin. Ozellikle homa ir degeri kaç çıktı

o konuyu konuştun mu?
Evet konuştum. Ona göre sorun yoktu, benim sorun yapabilecegimi de düşünmemiş. İstersen arkadaşimi da eşini de ararim dedi. Bende kendimi niye o seviyeye indireyim istemiyorum dedim. Yani kısaca beni gereksiz kıskançlık yapmakla itham edicek birde elaleme sakız edecekti
En son dedigim şey bende işyerinde çalıştım toplu bir şekilde erkeklerle de yemek yedigim olmustur. Ama çoğunlukla erken yalniz yerdim. Kimse gelmeden kalkar yerime geçerdim ki disari da asla birisiyle yemek değil cay kahve bile icmedim. Sen kötülük dusunmeyebilirsin, karşındakini bilemezsin, hadi diyelim karşındaki de kötülük beslemedi ama dışarıdan gören birisi ne düşünür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…