Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ne yazikki etkiler. Kan değerlerine en son ne zaman baktirdin. Ozellikle homa ir degeri kaç çıktı
diğer değerlerim anormal değil sadece HBA1C değerim yüksek çıktı. gizli şeker yani. ilaca başlamayayım diyet yap halledersin dedi. diğer değerlerde bozulma yok. son aylarda çok karbonhidrat tüketmen ve özellikle stres yapar bunu böyle dedi.
bazı kafaya taktığım şeyler var canım. ayrıca yoğunum. bunaldım yani anlayacağın. ama daha kötüye gitsin istemiyorum kan değerim.

ekim ayında baktırdım. ocakta yeniden gideceğim.

Benimde normal insülin şeker degerleri normal hb degeri yuksekti. Daha once kg verirken glifor kullandigimda cok rahat gecirmistim o zaman. Bu sefer emziriyorum diye kullanmadigim icin baslarda o direnci kirmak aylarimi aldi. Bence ilac kullanmayi bir kez daha düşün. Gercekten cok zor yaşadığım için biliyorum. İlac tamamen tatli istegi keser demiyorum ama meton hizlanir kabizlik sorununda var. Birde beslenmenide kontrol etmen kolaylasir

Menümü yazayım

Uyanınca su içtim bir dilim tahin helvası yedim akşam balığın üstüne canım istemişti dur demiştim

Kahvaltı 06.15
1 haşlanmış yumurta
2 yaprak Marul
1 parça peynir
7 zeytin
2 ceviz
2 salatalık
3 mini domates

Ara 10.30
Kutu süt ve mandalina

Öğle 12.00
Büyük boy Marul salatası
6 köfte
Çay

İkindi 16.00
3 YK patates salatası
2 kare beyaz çikolata
Turk kahvesi ( az şekerli yapmışlar iki yudum aldim devamını içmedim )

Akşam 18.30
5 yk kuru fasulye yemeği
Büyük boy salata

3lt su .
Eşim balkabağı almış pekmezle onu pişirip yarın azıcık tahinle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…