Popüler Konu LenaG ile MasterFit

5. Gün menüsü veriyorm

Sabah
2 yumurta
Domates
Salatalik
5 zeytin
1 ev pogacasi

Ögle
1 kare bitter
Nescafe

Aksam
2 tavuk butu haslama
Salata
2 kasik pilav
Poğaça olmamış öğlen yok yediklerin az çorba+ ana yemek salata yoğurt olsa kilo vermen daha iyi olur. Poğaça gibi şeyler yerine iki dilim çavdar ya da tam bugday ekmeği yemelisin.

Herkesi etiketledim yarismada olanlari
Ben duyuruyu yapayim adim.atmak size kalmis durumda
kız adımı atıyoruz zatiii ama onu ölçecek bir şey yok teli ben haftada 1 kere annemi bir kaç dakikalığına aramak için kullanıyorum az uzun kullansam günlerce boyunda şişlik kulak baş göz ağrısı yapıyor cepli eşofman bulup cebim de mi taşısam ayy bilemedim streslendim takımım etkilecek
çınçınlı şakira kemerim nerde benimmmm onlan bağlıycaammmmmm

Mesela film ya dizi izlerken telefonu eline al hem yuruyus yap hem dizi izle ben aksamlari oyle yapıyorum

Sen ne durumdasın cnm
Alıntılamışım ama ne için sorduğunu unuttum.
Ellerine sağlık birtanem
Mavi takım tebrik ederim hepimizi
Cordelia
Nehir6161
@Tutku44
@zeyneppk

@fantastikaaa
@Poni Bon
@Elhan
@Ytmz
ekim2009

Kızlar hepinize ayrı ayrı Tebrik ediyorum çok güzel bir hafta oldu ve birlikte kırmızı takımı yendik

Teşekkürler kaptanım . Seni de tebrik ederim
Nehir6161 kafaya koydumu azimde hirsta üstüne tanimam Pikachu benimlesin
Bebeğim
Sonunda kavuştun nehire
Elhamdüllah . Ayrı takımda olsakta kalplerimiz birdi...
Cordelia bugün adımlarımızı sayılmayacak mı canım ? Ona göre adım atacağım . Yoksa çok yorgunum ancak eve geldim. Bütün gün yollardaydım

Mesela film ya dizi izlerken telefonu eline al hem yuruyus yap hem dizi izle ben aksamlari oyle yapıyorum
ben zaten mutfak masasına koyuyorum leptabı hep buraya yazmıyor yada pdf kitap okumuyorsam dizi film açıktır hep onları izlerken hareket yapıyorum leslie ninkilerden
oğlan uyumadan teli vereyim de adım sayar programı açsın bana :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…