Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın kızlar.

Kendimi son bir hafta on gündür aşırı halsiz hissediyorum. Geceleri uykumu alamıyorum maalesef gece kafamı yastığa koyduğumda yine uyuyamayacağım diye sanki midem bulanıyor
Neden ki ? Diyetten mi psk olarak zor bir donem mi ? Gece cay yesil cay kahve tüketimi mi ? Kardesim de çalışmaya baslayali senin gibiydi yalniz o surekli yorgunum diye uyuyordu. Demir , d vitamini b12 eksikligi cikti muqyeneye özel hastaneye gitti , sanki ekstra gibi doktor bir de idrar tahlili isteyelim mi demis ki şikayeti yoktu idrar yolunda da enfeksiyon çıktı benim de ameliyat sebebiyle idrar tahlillim istendi bende de cikti bakalim kendimize

Kan değerlerim normal canım sanırım psikolojik benimkisi hatta çarpıntı sebebiyle bir aydır ilaç kullanıyorum o yüzden kahve tüketmeyi bıraktım tamamen. Diyet sorun yaratmıyor bana zorlamıyor da hatta

Afiyet olsun canım
Adımlar şahane, sen daha şahane.

Erkekler ah ahh.
Onlar bizim gibi değil maalesef.
Allah kolaylık versin canım.
Benimde önce oğlan hasta oldu derken hepimizi sıradan geçirdi sağolsun.
Amin canım hepimize geçmiş olsun.

Acile gitmekten vazgeçtim ya
Geçen yıl yine böyle gripten gitmiştik, çocuklar acildekilerden başka grip kaptılar aman allahım 2 ay düzelemedik.

Az önce banyoya sıcak su doldurdum çocukları koydum yarım saat oyalandılar buhar banyosu gibi oldu baya iyi geldi burun tıkanıklıkları açıldı. Yarın bizim doktordan randevu alıp önlem amaçlı oraya gideceğiz.

Bakalım inşallah en kısa zamanda hepimiz toparlanırız

Kan değerlerim normal canım sanırım psikolojik benimkisi hatta çarpıntı sebebiyle bir aydır ilaç kullanıyorum o yüzden kahve tüketmeyi bıraktım tamamen. Diyet sorun yaratmıyor bana zorlamıyor da hatta
Ilacin oyle bir yan etkisi var mi acaba. Ben psk gittim, 6 yil once kullanip bıraktığım 2 ilactan bahsetmiştim, biri iyi gelmişti, 6 ay kullanmistim. Digerini 1 ay kullanimin ardindan doktorum biraktirmisti , cunky yarim ile baslayip bir turlu tam doza gecememistim. Doktor bu sefer iyi gelen ilacin aynısını yazdi ama etkisi ayni olmadi. Uykusuzluk yapti. Bence 6 yil once depresyon , gecen yilki anksitete idibaktim hem uyutmuyor hem gece boyunca düşünup duruyorumsanki günduz dusunduklerim yetmiyor bir de gece de dusunmeye başladım birakicam dedim, zorla 1 ayi tamamladım.

Uykusuzluk yapıyor dedi doktor o yüzden sabah iç dedi ama bende uykudan önce de başlayan bir uykusuzluk vardı son 2 aydır özellikle . Kafaya her şeyi takma huyum var maalesef yatağa girdiğim anda beynim çalışmaya devam ediyor düşünüp duruyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…