Popüler Konu LenaG ile MasterFit

90kilo olan birisi senin dedigin gibi beslenemez ki
Bunu hangi diyetisyene giderse gitsin fazla olduğunu söyler kalori hesabina vursak bile 1500 kaloriyi geciyor yedikleri..Bu şekilde kilosu yerinde sayar ya da kilo alır kendisi bilir yinede karışmıyorum..

Yok öyle demicem. Ekmek hic sevmiyorm. Posgaca seviyorm. Kaloriyi sevdigim seylerden almak istedim dicem Ama bu hafta bi daha yemicem söz
Yanlis yapıyorsun o zaman bulgur ya da çorba ekle çavdar tüket hem bağırsaklara iyi geliyor.

Adımları bugünden başlayadik kaptanim 10 bine yakın adımım vardıyarın misafirim var adım atamam ki ben evin içinde

Canım konuştuğun 50 kilo değil 100 kilo. Bugün cuma ödüllü bir gün. Yedikleri bence uygun.

Bunu hangi diyetisyene giderse gitsin fazla olduğunu söyler kalori hesabina vursak bile 1500 kaloriyi geciyor yedikleri..Bu şekilde kilosu yerinde sayar ya da kilo alır kendisi bilir yinede karışmıyorum..
Takip etmeni tavsiye ederim takimi 2senedir burdayim kac kisi bundan fazla meñuyle mezun ettik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…