Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sizinle bir mutluluğumu ve şaşkınlığımi paylasmak istiyorum
Ben 84 kilo ile basladim baslayali 1 hafta oldu cumartesiden beride yaklasik 10 bin adim atiyorum karnimin iki yaninda sarkan bir yag kütlesi vardi bu sabah bi farkettim onlar yok olmus cok sevindim ve bukadar cabuk fark gormek beni cok mutlu etti kendinize gosterdiginiz çaba kesinlikle bos değil ve vucut size aninda karşılığını veriyor

Günaydın tatlı,güzel fit kadınlar
Günaydın canim ❤
Yaa ne güzel 1 haftada bile değişim başlamış
Günaydın kızlar
Günaydın canim ❤

Allah kabul etsin insAllah ablacim
Bugun gitmicez yagmur yagyor

fantastikaaa canım Persembe bildirim yapacaktın. Kilo resimli Nick ve tarih yazmayi unutma 23 Eylül
Varsa resimli adımlarını da bildir. Cuma günü öğlene kadar.
Cnm sabah uyuyakalmisiz. Uyandigimizda 7.45 ti ve 8 de iste olmamiz gerekiyordu. Tartiyi unuttum ciktim o arada. Yarin tartilicam kac cikarsa kaderime artik.

Benimde karnimda sarkigim var dogumdan kalan. Insallah benimki de toparlar. Onun disinda heryerimden aldim kiloyu. Belirgin bi bölgede toplanmis kilom yok ama karnimdan rahatsizim. Insallah bende basarili olurum bu konuda.

Benimde karnimda sarkigim var dogumdan kalan. Insallah benimki de toparlar. Onun disinda heryerimden aldim kiloyu. Belirgin bi bölgede toplanmis kilom yok ama karnimdan rahatsizim. Insallah bende basarili olurum bu konuda.
Benimde boyum 157 kilom 84 tahmin edersin nasil gorundugumu kilo verdikce her yer inceliyor inan hergun sporunu yap mutlaka diyette spor yemek kadar etkili inşallah birkac aya hepimiz incecik olalim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…