Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Paylaşılan günlük menülere bakıyorum da gün içinde bu kadar şeyi nasıl yiyorsunuz kızlar çok fazla değil mi ? 😁
Şaka yapiyosun herhalde ölüyoruz açlıktan 🤣
İçlerinde en çok ben yerim ama onlarda yükte ağır kaloride hafif şeylerdir genelde 🙄ve doğru beslenme konusunda az çok bilgim var yoksa istediğim zaman tıkır tıkır kilo vermezdim 😏

Günaydın ablacim nasilsin :KK60:
İyiyim canım namazdan sonra uyumuyorum açtım radyomu elimde kahve :KK14:dolunayi izledim geçmiş mesajlara baktım. Dersim var 10' da ne giyeceğim onu düşünüyorum Antalya hala sıcak Bursayi özlüyorum kısa kollu bir şeyin üzerine hırka giyer giderdim şimdi orada olsam ...🥺kalkıp ütü yapmam lazım...sen tarlaya gidecek misin ?

Gecmis olsun canim 💕

Afiyet olsun canım 💕

Herkes kendi kilosuna göre besleniyor aç kaldigindada kilo veremediklerini gördük oyuzden herkesin menusu ideal fazla oldugunu dusundugumuzde zaten uyariyoruz sen 50kilo oldugun icin sana fazla gelmis:KK66:

Afiyet olsun canım 💕
Diyet biskuvi yerine 1dilim ekmek tercih edebilirdin

Afiyet olsun canım 💕

Afiyet olsun canım 💕

Afiyet olsun canım 💕
Teşekkür ederim canım benim 😘😘

Gecmis olsun canim 💕

Afiyet olsun canım 💕

Herkes kendi kilosuna göre besleniyor aç kaldigindada kilo veremediklerini gördük oyuzden herkesin menusu ideal fazla oldugunu dusundugumuzde zaten uyariyoruz sen 50kilo oldugun icin sana fazla gelmis:KK66:

Afiyet olsun canım 💕
Diyet biskuvi yerine 1dilim ekmek tercih edebilirdin

Afiyet olsun canım 💕

Afiyet olsun canım 💕

Afiyet olsun canım 💕
Teşekkürler kaptanım 💕
Günaydın bu alemin en popüler en azmli en keyifli en en harika kızları😍😍💃💃
Cuma günü için silahları kusanma vakti 💪gün mavi şirinleri üstün bir farkla yenmek için elinden gelenin en iyisi yapma günü😁
Baştan çok güzel gittin 😍,sonunu beğenmedim 🤨

Günaydın canim ❤
Günaydın canim ❤
Günaydın bu alemin en popüler en azmli en keyifli en en harika kızları😍😍💃💃
Cuma günü için silahları kusanma vakti 💪gün mavi şirinleri üstün bir farkla yenmek için elinden gelenin en iyisi yapma günü😁
Günaydın canim ❤
Günaydın çıtırlar😍🌹
Günaydın canim ❤
Teşekkür ederim kaptanim, günaydın 🥰
Günaydın canim ❤

X