Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kalori hesabına inanmiyorum ben..Kilo kontrolünde ok ama zayıflamada tamamen porsiyon kontrolü önemli..Tabi kişinin bünyesiylede alakalı bi durum bende insülin direnci vardı ilk zamanlar çok zorlandım zayıflamaya çalışırken ama 1 kere kırdın mı gerisi geliyor..Misal bana 1000 veya 1500 kalorilik liste çok fazla geliyordu ama arkadaşıma ideal geliyordu...Sende bu şekilde verim aliyorsan böyle devam etmelisin

Afiyet olsun canım.
Geldim canm ama yeni
Hoşgeldin.
Afiyet olsun.
Sağol canım.
Günaydın.
Günaydın tatlım
Günaydın.
Günaydın bu alemin en popüler en azmli en keyifli en en harika kızları
Cuma günü için silahları kusanma vakti gün mavi şirinleri üstün bir farkla yenmek için elinden gelenin en iyisi yapma günü
Günaydın. Yine güldürdün.
Günaydın çıtırlar
Günaydın.
Günaydın kızlar
Günaydın.
Cordelia eski nicke dönmüşsün
Nihayet.
Çok sevindim.
Günaydın kızlar
Günaydın.
Miraya devam mi kralın kızı
Tabiki.
Sen miramisin

Yok canim estağfurullah niye yanlis anliyim daha once 24 kilo verdim oldu bitti agir spor yapamam suan benim için yuruyus en iyisi topuk agrim var kilodan dolayi sanirim kendimi gozlemliyorum zorlamamaya calisiyorum
Evet ben MiraPham. Bu benim eski nickim.

Cordeliama kavuştum
Hoş geldin kralın en vefalı kızı
Hoşbuldum Kraliçem.
Bugün cok hafif beslenecegim. Adim sayimi mümkün oldugunca artirmaya calisacagim. Insallah yarin tarti yüzümü güldürür.
Amin canım.

Kızlar ben MiraPham.

Ah mira ah ben growu seviyorum

gündüz bir geldim yazmadım 11 kavanoz domates 4.5 kavanoz da domates biber soğan sarımsaklı sos yaptım akşam da leptabı kocaya kaptırdım bir işiyle ilgili bir şeyler yazıp flaş belleğe atacakmış tabletten olmuyormuş(çook sinir oldum yaaa) ev de tek leptabı olan benim baba oğul tablet kullanıyor gülüm :)

Eline sağlık.miss. Afiyetle yiyin. Ben MiraPham bu arada. Yeni nickim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…